Prodávat Oriflame je možnost, jak si vydělat

Hedy

Švédská, čistě přírodní kosmetika Oriflame, kdo by jí neznal? Kvalitní kosmetika, kterou může prodávat každý, kdo si chce přivydělat a nebo nakupovat kosmetiku pro svou vlastní potřebu. Jak prodávat Oriflame? Oriflame funguje na stejném principu jako Avon.

To znamená, že se taktéž jedná o prodej přes katalog. Jako prodejce Oriflame získáte slevu, nebo výdělek z každého prodaného produktu 25%. Prodávat Oriflame není těžké. Ukážete zákazníkům aktuální číslo katalogu a z něj pak dejte vybrat produkty.

Oriflame často dělá školení, kde vás s produkty seznámí do hloubky a tak se doporučuje tato školení navštěvovat, protože pokud budete znát Oriflame do hloubky, bude se vám i lépe prodávat. Své zákazníky můžete taktéž vzít do studia Oriflame, která jsou téměř v každém městě.

Zde si může cokoliv vyzkoušet, očuchat, prohlédnout a následně pak přes vás objednat. V katalogu jsou vždy akční nabídky. Ty zákazníky zajímají nejvíce a tyto produkty se také nejvíce prodávají. Oriflame je kosmetika pro ženy, muže i děti, kde kromě přípravků kosmetických jsou i wellness produkty.

Ty můžete také svým zákazníkům nabízet a i u těch se doporučuje proškolení tak, aby vám prodej šel co nejlépe. Jak doporučovat dané výrobky? Nejlépe je doporučíte, když o nich budete mluvit. Povězte kamarádce, teď jsem si v Oriflame koupila tenhle úžasný červený lak a je zrovna i ve slevě, jsem z něj nadšená….

Přítel má teď narozeniny, tak jsem mu z Oriflame objednala nový parfém, voní úžasně a ještě je za skvělou cenu. Bude mít radost. Vidím, že tě trápí pupínky na obličeji, zkoušela jsi Tea Tree Oil? V Oriflame je teď v akci, věřím, že i tobě pomůže, nechceš ho objednat?

Pokud kamarádka, kolegyně, nebo příbuzná bude souhlasit ihned ukažte celý katalog Oriflame a nechte je nahlédnout, určitě vámi doporučený produkt nebude to jediné, co si z katalogu vyberou. Přítelkyně a kamarádky velmi mnoho na doporučení dávají a ve většině případů si opravdu věc objednají.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply