50 způsobů jak vypadat mladší 2. část

Hedy

50 způsobů jak vypadat mladší 2. část

Jak docílit mladistvého vzhledu, ikdyž jsme zase o rok starší? Můžete zkusit tyhle tipy, které jistě nebudou marné. Nemusíte použít všechny, tady je další desítka z 50ti avízovaných.

Autor obrázku: Leguay olivier

11. Používejte správný parfém

Jedna studie prováděná minulý rok dokazuje, že vnímání určité vůně parfému lidmi, ovlivnilo hodnocení věku u člověka, který ho měl na sobě. I když to nemusí být pravda, určitě to stojí za vyzkoušení. Zkuste svěží vůně, lehké parfémy, které vydrží dlouho.

12. Vyzkoušejte botox

Není to pro každého a není to nejzdravější, ale určitě to má své výsledky. A navíc vědci zjistili, že pokud botulotoxin znehybní vrásky, které jsou způsobeny mračením, pomáhá to proti depresi. Botulotoxin je jed, který umrtví svaly v obličeji a předejdete tak tvoření vrásek. Negativum je, že může způsobit trošku strnulý výraz.

13. Odstraňte cukry z vašeho jídelníčku

Naše tělo nepotřebuje cukr a navíc způsobuje proces, který zapříčiňuje stárnutí pleti. Už tak krátká doba jako jsou dva týdny, bude mít poznatelný vliv na vaši pleť. Vaše pleť bude zářivější a navíc se budete cítit lépe.

14. Začněte pravidelně chodit na kosmetiku

Vaše kosmetička by vám měla poradit s procedurami, které osvěží vaši pleť, vyčistí ji, upraví a nabídnout, jaké prostředky byste měly používat právě vy. Navíc vám udělá příjemnou masáž nebo omlazení pleti, které nejsou tak drahé jako u plastických chirurgů, ale dodají vaší pleti jiskru.

15. Ujistěte se, že používáte přípravky, které jsou vhodné právě pro vás

Hodně lidí nerada mění zaběhnuté způsoby a platí to i u výběru kosmetiky nebo make-upu. Proto se zamyslete, zda používáte prostředky pro zkrášlení, které i dnes odpovídají vaší pleti.

Pokud již deset let používáte ten samý krém, nejspíš už nebude ten správný. Navíc kosmetické firmy neustále vylepšují složení a aktivní složky krémů a make-upů a proto ty novější mají lepší výsledky.

16. Pravidelně se pohybujte

Můžete venčit psa, jezdit na kole do práce, běhat v parku nebo se potápět, cokoli, u čeho se budete hýbat, zlepší vaši cirkulaci krve. Tím se okysličí vaše pleť a dostane zářivý tón a zdravou barvu.

17. Pokud je vám více než 25 let, je na čase vyzkoušet anti-aging krém

Záleží na vašem věku, jaké anti-aging krémy začnete používat. Pokud je vám kolem 30ti let, začněte používat krém proti očním vráskám, pokud je vám více, je na čase používat denní i noční krémy s koenzymem Q 10. Pamatujte ale, že jak jednou začnete sami používat krém s Q10, pleť si ho postupně přestane vytvářet, budete tedy muset pořád používat tyto přípravky.

Autor obrázku: Julie Vaccalluzzo

18. Přestaňte kouřit

Jenom pro případ, že potřebujete další důvod, proč přestat s kouřením. Kouření ubírá vaší pleti kyslík, urychluje zpomalování tvorby kolagenu a způsobuje tak stárnutí. A mimochodem, není to zdravé, je to drahé a nevoní to zrovna příjemně.

19. Zkuste meditaci

Možná to není tak očividné, že to pomůže přímo vaší pleti, ale meditace vás naučí soustředit se a zaměřit svou mysl na co potřebujete. Pokud se naučíte relaxovat meditací, uvolní se tak vaše svaly v obličeji a zmenší vrásky, které vznikají napětím v obličeji během let.

20. Spěte na saténu nebo hedvábí

Tohle je jeden z triků celebrit. A i když vy k nim nepatříte, satén nebo hedvábí pomůže vaší pleti zůstat delší dobu hladkou. Jelikož jsou tyto tkaniny jemné, nekrčí naši kůži. Také podle kadeřníků vám déle vydrží účes, pokud budete spát na těchto látkách.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply