Tag Archives krásná pleť

Zdravá, krásná a zářivá pleť. Jak na to?...

Zdravá, krásná a zářivá pleť. Jak na to? – 2. díl

Zdravá, krásná a zářivá pleť. Jak na to? – 2. díl První díl o tom, jak udělat zdravou a krásnou pleť z každé pleti, máme za sebou a je tady druhy. Vaše pleť musí být dostatečně hydratovaná. Hydratace, je naprostý základ všeho. Budu se vám snažit popsat konkrétní... číst více »

Zdravá, krásná a zářivá pleť. Jak na to?...

Zdravá, krásná a zářivá pleť. Jak na to? – 1. díl

Zdravá, krásná a zářivá pleť. Jak na to? – 1. díl Ruku na srdce. Kdo by nechtěl, krásnou a zářivou pleť? Vždyť ze všech časopisů a médií na nás koukají samé „dokonalé krásky“. Jak to dělají? Když opomeneme nejrůznější retuše těchto nám představovaných... číst více »

S líčením to nepřehánějte

S líčením to nepřehánějte

S líčením to nepřehánějte Růžné stíny, rtěnky, tužky, řasenky a další podobné věci, kterými se dnešní dívky a ženy líčí… některým to vysloveně sluší, k některým se to naopak vůbec nehodí. Proto je dobré si pořádně uvědomit, co které z Vás skutečně... číst více »

Jak být krásná

Jak být krásná

Jak být krásná Každá dívka či žena by si měla poctivě čistit obličej. A to každé ráno a večer. I když přijdeš unavená třeba z diskotéky brzy ráno, neměla bys zapomenout na pečlivé odlíčení. Jednou zapomeneš a hned se ti to vrátí dvakrát tolik. Pokud pleť důkladně... číst více »