Tag Archives Líčení

50 způsobů jak vypadat mladší – 4....

50 způsobů jak vypadat mladší – 4. část

50 způsobů jak vypadat mladší 4. část Předposlední desítka rad, jak se chovat a co dělat pro udržení krásného vzhledu je tady: 31. Přestaňte holdovat alkoholu Kromě toho, že alkohol dehydruje organismus, způsobuje také roztahování cév, které má za následek červenání... číst více »

Chcete vypadat dobře? Nechte se nalíčit!...

Chcete vypadat dobře? Nechte se nalíčit!

Chcete vypadat dobře? Nechte se nalíčit! Která z nás by nechtěla vypadat dobře? Asi každá toužíme po tom, pěkně se obléci a nalíčit a mít hezkou postavu. Ne každá však na to má cit a někdy je třeba se poradit, abyste si mohla být „jistá v kramflecích“. Ráda... číst více »

Oční stíny – typy stínů

Oční stíny – typy stínů

Oční stíny – typy stínů Ačkoliv stíny dokáží zázraky, mnoho žen je nepoužívá, protože se bojí, že si je neumí nanést nebo neví, které si vybrat. Přitom to je tak jednoduché. Stíny jsou důležitou součástí líčení, protože dokáží zdůraznit přirozené stíny... číst více »

Nejčastější chyby při líčení

Nejčastější chyby při líčení

Nejčastější chyby při líčení Ačkoliv se ti to nemusí zdát, v líčení se můžeš dopustit mnoho chyb. A pak musíme na ulici potkávat ty nejšílenější kreace, které jsou právě tímto způsobené. Kvalitní štětec Úplně nejčastější chybou je to, že dívky používají... číst více »

Jak vypadat starší

Jak vypadat starší Pokud vám je kolem 25ti a vypadáte na střední školu, gratuluji. Pro profesní život to však není nejlepší. I když by vám mohl kdekdo závidět, pro někoho,... číst více »

S líčením to nepřehánějte

S líčením to nepřehánějte Růžné stíny, rtěnky, tužky, řasenky a další podobné věci, kterými se dnešní dívky a ženy líčí… některým to vysloveně sluší,... číst více »

Líčení? Ano, pro každou příležitost!

Líčení? Ano, pro každou příležitost!

Vypadat skvěle na pracovním pohovoru, na večírku, v práci či na prvním obědě u potencionální tchyně si vyžaduje dávku zdravého rozumu a také přehled. My vám poskytneme tahák na... číst více »