Líčení? Ano, pro každou příležitost!

admin

Vypadat skvěle na pracovním pohovoru, na večírku, v práci či na prvním obědě u potencionální tchyně si vyžaduje dávku zdravého rozumu a také přehled. My vám poskytneme tahák na líčení.

Začtěte seLíčení? Ano, pro každou příležitost!

Sedíte před zrcadlem a nevíte, jak se nalíčit? Pamatujte, že velmi , od kterého se odvíjí vše. Toto heslo platí i v kosmetice. Pokud nevlastníte pleť bez chybičky, neopouštějte domov pouze se zvýrazněnými řasy či rudou rtěnkou. Takový postup si může dovolit pouze ta, jenž má to štěstí mít bezchybnou pleť.

Základ

Na vyčištěnou pleť naneste denní krém spolu s rozjasňující emulzí či bázi pod make-up. Po té přidejte korektor a pak se přihlásí o slovo, vámi tolik oblíbený make–up. Nakonec pleť zafixujte pudrem. Tip: Před nanášením make-upu vždy natřete obličej krémem, pleť bude hydratovaná, předejdete ukládáním make–upu  v mimických vráskách a také u kořena nosu. A jako bonus spotřebujete o něco méně make-upu.

Všední líčení do školy , práce a také na pracovní pohovor

Líčení? Ano, pro každou příležitost!Stále platí pravidlo: dobrý základ nebo nic! Do práce bych volila líčení v decentním tónu, kde pouze jemně zvýrazníte oči či rty. Stíny v pastelových tónech – růžová, fialková, odstín cappuccino či zlatavá. Pokud se neobejdete bez tužky, tak volte jen jemné zdůraznění.  Řasy přetáhněte velmi decentně, žádné slepené řasy alá „mrkací panenka“. Rty pohlaďte růžovým či bezbarvým leskem.

Večírek

Na party se snažíte upoutat svou krásou, takže se v líčení můžete více odvázat. Vytvořte si dokonalý make –up. Horní víčko zvýrazněte tekutou linkou, spodní víčko tužkou na oči. Horní a dolní linka se mohou v koutku oka potkat s mírným vytažením do strany – vaše oči dostanou přívlastek „kočičí“. Pohrajte si s kouřovým líčením, tmavý odstín vždy směřuje ke koutku oka. Řasy si pro tuhle příležitost zaslouží více řasenky. Na rty použijte rtěnku, kterou přemáznete leskem. Rty budou pečlivě vybarveny a skvěle se lesknoucí.

Společný oběd – příležitost zvaná „tchyně“

Oči zvýrazněte tužkou na oči, použijte jemné stínování a také pár tahů řasenkou. Rty zvýrazněte rtěnkou spolu s leskem. Buďte upravená a ne příliš zmalovaná. V jednoduchosti je krása, proto buďte decentně krásná.

autor: Lenka Zelnitiusová
obrázky: SXC.hu

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply