Vzhledem

50 způsobů jak vypadat mladší – 4. část

50 způsobů jak vypadat mladší 4. část

Předposlední desítka rad, jak se chovat a co dělat pro udržení krásného vzhledu je tady:

31. Přestaňte holdovat alkoholu

Autor obrázku: Falk Lademann

Kromě toho, že alkohol dehydruje organismus, způsobuje také roztahování cév, které má za následek červenání obličeje. Navíc alkohol se většinou pije v zakouřeném prostředí a deficit spánku vám na kráse také nepřidá. Jedna sklenička vína ale ještě nikoho nezabila.

32. Zkuste domácí masky

Pro pleť není nic přirozenějšího než masky vyrobené z čistě přírodních ingrediencí. Můžete vyzkoušet masky z ovesných vloček, banánu, okurek, vejce, nebo třeba peeling z mleté kávy. Uvidíte sami, jaký to má efekt na vaši pleť. Výborný je také čistě přírodní kokosový olej.

33. Dopřejte pleti masáž

Nemusíte navštěvovat kosmetiku, naučte se masírovat obličej sami. Zkuste například Tanaka masáž, kterou najdete na youtube. Podle modelek je to velmi účinná metoda, jak si zachovat mladistvý vzhled. Navíc vám zabere asi 3 minuty denně, takže to stojí za to. Masírováním se jednak uvolní obličej a také se procvičí jeho svaly.

34. Zaplaťte si odborný kurz v líčení

V každém větším městě se běžně dělají dámské kluby, kde se dozvíte jak se líčit, česat i oblékat. Nebo můžete požádat vaši kosmetičku, většina z nich má i kurz líčení a poradí vám, jakým způsobem se líčit. Nebo si můžete sama zaplatit tento kurz, i když je to většinou už dražší záležitost.

35. Nehubněte příliš

Když se podíváte na starší osoby, většinou ty s větší hmotností mají méně vrásek. Pokud nebudete mít na těle žádný tuk, nebudete ho mít ani v obličeji a proto nebudete mít čím vrásky vyplnit. Hubněte proto s rozvahou.

36. Zkuste akupunkturu

Pokud vás neděsí představa jehlí zapíchnutých ve vašem obličeji, můžete vyzkoušet akupunkturu. Není to nejlevnější záležitost, ale výsledky jsou skvělé.

37. Používejte sérum s antioxidanty

Sérum s antioxidanty používejte na vyčištěnou pleť, předtím, než si dáte váš oblíbený krém. Tyto séra vaši pleť nakopnou, obsahují vitamíny, které chrání vaši pleť před negativními vlivy prostředí a vyživují ji do hloubky.

Autor obrázku: SashaW

38. Najděte odstín rtěnky, který vám bude sedět

Správná barva rtěnky, ať už je třešňová, granátové jablíčko nebo růžová rozjasní váš obličej. Zkoušejte různé barvy nebo si nechte poradit od odborníka. Rtěnka zvýrazní vaše rty a plné rty jsou známkou mládí.

39. Peeling

Odstraňujte pravidelně odumřelou kůži z vašeho těla. Ať už se jedná o obličej nebo třeba pokožku nohou. Na našem trhu je nespočet peelingů, které budete moci používat doma. Upravené nožky vypadají také velmi sexy a uberou vám pár let. Vyberte si šikovného člověka na pedikůru, rozdíl bude patrný na první pohled.

40. Mějte více sexu

Studie prokázali, že páry, které mají sex často, vypadají o deset let mladší než ostatní páry, které mají sex daleko méně. Vědci si myslí, že radost ze sexu je zásadní faktor pro udržení mladistvého vzhledu.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *