Tag Archives med

Přírodní afrodiziaka, které musíte vyzko...

Přírodní afrodiziaka, které musíte vyzkoušet!

Přírodní afrodiziaka, které musíte vyzkoušet! Není milování s Vaším drahým podle Vašich představ? Nebo byste vyzkoušely rády něco víc, či něco nového? Potom tedy místo chemie vsaďte na přírodu. Příroda je mocnou čarodějkou a i v této oblasti Vám ukáže svá... číst více »

Ruce vizitkou osobnosti

Ruce vizitkou osobnosti

Ruce vizitkou osobnosti Ruce jsou naší vizitkou, dokáží prozradit naše pování, pohlaví, koníčky, cokoliv, a také se na nich projevuje stáří. Nikde jinde se stáří neobjevuje tak rychle jako na rukou. A právě proto bychom o ruce měli dostatečně pečovat, aby neprozradili třeba... číst více »

Napařování

Napařování

Napařování Napařování tvoji pleť vyčistí, uzdraví, uvolní ucpané póry a má také dobrý vliv na naše dýchací cesty. Pokud máš problematickou nebo mastnou pleť, určitě napařování vyzkoušej! Nepotřebuješ nijak moc ingrediencí, postačí ti větší miska nebo hrnec, 1-2... číst více »

Přírodní látky pro výrobu masky na vlasy...

Přírodní látky pro výrobu masky na vlasy

Přírodní látky pro výrobu masky na vlasy Nejlepšími přírodními maskami jsou ty, které si sami vyrobíte, protože znáte jejich složení a můžete zkombinovat právě to, co vaše vlasy potřebují. Masku si můžete vytvořit na suché vlasy, na mastné, nebo jenom pro jejich... číst více »