Přírodní afrodiziaka, které musíte vyzkoušet!

Hedy

Přírodní afrodiziaka, které musíte vyzkoušet!

Není milování s Vaším drahým podle Vašich představ? Nebo byste vyzkoušely rády něco víc, či něco nového? Potom tedy místo chemie vsaďte na přírodu. Příroda je mocnou čarodějkou a i v této oblasti Vám ukáže svá kouzla.

Nemusíte svého partnera nutit pít odporné bylinné odvary, či jíst nedobře chutnající směsi. Určitě z níže uvedených afrodiziak vyberete to, co mu chutná a u čeho ani nepostřehne Váš vedlejší úmysl. A i kdyby věděl, co máte za lubem, budou si to jeho chuťové buňky vychutnávat. Tohle nemůže žádný muž odmítnout.

Několik dostupných přírodních afrodiziak

Rajče – obsahuje množství lykopenu (pro lepší prokrvení), který má větší účinnost po tepelné úpravě. Uvařte svému milému rajskou polévku, omáčku, či mu dopřejte kečup.

Granátové jablko – toto ovoce obsahuje antioxidanty, které napomohou lepší erekci.

Med – napomáhá větší chuti na sex a to ať ho podáte v jakékoliv podobě. Vhodné je s ním osladit čaj, nebo ho můžete použít při pečení.

Meloun – bioaktivní látky, které jsou v něm obsaženy, pomáhají lepšímu prokrvení penisu, tedy lepšímu ztopoření.

Datle – afrodiziakum staré jako lidstvo samo. Čerstvé datle navozují chuť se milovat.

Celer – je vhodný v jakékoliv podobě. V polévkách, salátech, atd. Pro zajímavost má v přírodní medicíně má název ,,opich“.

Pokud chcete navodit chuť k milování u vás u obou, uvařte si anebo zajděte do restaurace na orientální jídlo. Vhodné jsou například indické, nebo mexické restaurace, kde je hodně zastoupeno chilli a kari. Ostré koření působí příznivě na prokrvení celého organismu. A tak po takovémto jídle očekávejte divokou noc. Jen všeho s mírou, aby se z příjemného večera nestal nepříjemný zážitek z přejedení a nevolnosti.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply