Tag Archives milenec

Jak dlouho se dá tajit nevěra

Jak dlouho se dá tajit nevěra

Jak dlouho se dá tajit nevěra Nevěra může potkat i ten nejkrásnější a na první pohled nejrůžovější vztah. Je to věc, o které nemůžeme 100% nikdy říct, že by se nám nemohla stát a to ať už jsme sami nevěrní, nebo nás partner s někým podvede. Určitě bychom neměli... číst více »

Lámat mosty, nebo zůstat milenkou?

Lámat mosty, nebo zůstat milenkou?

Lámat mosty, nebo zůstat milenkou? Nacházíte se v milostném trojúhelníku, kdy doma máte muže, se kterým máte rodinu, jistotu, kterou nechcete ztratit, ale zároveň je tu někdo druhý a s tím vám je neuvěřitelně dobře, cítíte se vedle něj krásná, sexy a přitažlivá a je... číst více »

Podváděj chytře!

Podváděj chytře!

Podváděj chytře! Podvádět se sice nemá, ale když se podíváš na statistiky nebo přiznání na facebooku, podvádí skoro každý druhý. Někdy ti holt vyhovuje stále starý partner, ale začne tě přitahovat jiný a ty to nezvládneš. Proč si odpírat, když si můžeš tajně... číst více »

Jak si najít partnera (druhá část)

Jak si najít partnera (druhá část)

Jak si najít partnera (druhá část) Po první části článku Jak si najít partnera je tady druhá část, ve které si řekneme o dalších důležitých okamžicích při seznamování. Zjistěte, jakými způsoby se dá seznámit Ať už jste z města nebo vesnice, vše má své výhody i... číst více »