Podváděj chytře!

Hedy

Podváděj chytře!

Autor obrázku: Beatrice Murch

Podvádět se sice nemá, ale když se podíváš na statistiky nebo přiznání na facebooku, podvádí skoro každý druhý. Někdy ti holt vyhovuje stále starý partner, ale začne tě přitahovat jiný a ty to nezvládneš. Proč si odpírat, když si můžeš tajně užívat? Nic by se ale nemělo přehánět.

Samozřejmě, pokud nechceš být při nevěře přistihnuta, je nejlepší zůstat věrný, ale někdy tomu prostě podlehneš. Je to ošklivé a bolestivé a určitě bys nebyla ráda, kdyby tě tvůj přítel nechutně podváděl, ale pokud se to zvrtne, už prostě není cesty nazpět. Je totiž normální, když toužíš i po někom jiném, než je tvůj přítel. Pokud ti ale vztah už nevyhovuje, raději se s ním prostě rozejdi, protože to stejně jednou skončí. A není nic hnusnějšího, než zjištění, že tě tvoje láska celou dobu za zády podváděla. Nechceš ho přece od vztahů úplně odradit.

Možná se ti zdá, že by si nevěru nezvládla, ale ono to není zas tak složité. Stačí, když na to půjdeš chytře. Pokud ti tvůj miláček rád projíždí mobil, určitě bude nejlepší, když budeš smsky od druhého kluka mazat. V lepším případě si pořídit dvě sim karty či mobily, což asi ti za to moc nestojí. Takhle to bude ale hůře odhalitelné.

Pokud nemáš vyhlédlou oběť tvé nevěry, nekoukej se v přítelově okolí. Mohlo by se to totiž k němu lehce dostat. Pokud bydlíš ve větším městě, určitě nebude problém najít kluka, který nemá šanci se s ním potkat, ale zároveň nemají moc společných přátel. Dobrým tipem je vyhledávat kluky z okolních měst, kteří většinou nemají nic společného s tvým přítelem. Hlavně dávej pozor i na to, aby jeho nejlepší přátele neměli dotyčného kluka v přátelích. To by tě vyšlo draho.

Autor obrázku: Andy Wright

Pokud sis už našla kluka a rozjíždíš to s ním, dávej pozor na nějaká známá klišé. Pokud najednou přestaneš mít čas na svého kluka a budeš se neustále vymlouvat na školu, kamarádky nebo doučování, lehce tě odhalí. Takové výmluvy si totiž nemůžeš vymýšlet pořád, hlavně brzy pozná, že si se ve fyzice vůbec nezlepšila, tělo vysportovanější nemáš, ale ani když nebudou přibývat nové fotky s kamarádkami, i když jimi normálně zahlcuješ zeď. Tohle prostě hned pozná.

Nevymýšlej si ale ani nové kamarádky, protože mu bude divné, proč nemají facebook, ale ani je nikdo nezná. Jestli se na ně budeš navíc vymlouvat až příliš často, mohlo by se ti stát, že bude chtít s tak úžasnou kamarádkou seznámit. Pokud si navíc vymyslíš nějakou výmluvu, proč se s ním nechce vidět, bude mu hned jasné, že se s žádnou kamarádkou nevídáš.

Nesvěřuj se s novým klukem žádné své kamarádce, navíc už ne takové, která tvého kluka zná. Holky jsou totiž nepřející mrchy a mohlo by se to k němu lehce donést. A o miláčka přece přijít nechceš, ne?

Před tím, než začneš svého přítele podvádět, by ses ale měla pořádně rozmyslet, jestli ti to za to stojí. Není totiž nic, čím bys mu mohla ublížit víc. Navíc bys tím mohla dost ublížit i sama sobě – přišla bys o kluka, který tě miloval a vyměnila si ho za někoho, kdo o tebe měl zájem jen v posteli.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply