Jak dlouho se dá tajit nevěra

Hedy

Jak dlouho se dá tajit nevěra

Nevěra může potkat i ten nejkrásnější a na první pohled nejrůžovější vztah. Je to věc, o které nemůžeme 100% nikdy říct, že by se nám nemohla stát a to ať už jsme sami nevěrní, nebo nás partner s někým podvede.

Určitě bychom neměli nad nevěrou mávat rukou, ale měli bychom jí řešit, pokud na ní přijdeme. Pokud jsme těmi nevěrnými my sami, pak bychom ale měli být velmi opatrní v případě, že svého partnera podvádíme.

Je hned několik způsobů, jak se nevěra dá odhalit. V první řadě je to telefon. Pokud si nezaheslujeme telefon, tak bychom měli pravidelně mazat SMS zprávy, ale také hovory. Jak dlouho se dá nevěra tajit? Dokud na nás něco nepraskne. Rozhodně bychom si měli dávat pozor na to, abychom utajili vše, co je nutné.

Pokud tedy máte Facebook, tak pravidelně mažte vše, co nechcete, aby váš partner viděl. Ujistěte se, že když odcházíte od PC, jste ze svého účtu odhlášeni a rozhodně si dejte pozor na to, když vás partner z nenadání odstrčí od PC a sám se na něco půjde podívat. V tu chvíli se totiž nestihnete odhlásit a možná, že tím jste i v pasti. To samé také platí i o mailu a všem, kde jste v kontaktu s milencem.

Nevěra se dá tajit klidně i celý život, ale musíte být opravdu velmi opatrní. Nesmíte být rozhodně viděni se svým milencem a to nikde. Musíte mít neustále připravené odpovědi na to, co jste zrovna dělali a kde jste byli. Nesmíte se zadrhnout a ani chvíli znejistět, když se vás partner zeptá. Jestliže máte telefon zamčený, ještě to nic neznamená.

Pozor na podrobný telefonní výpis, který vám může chodit domů, protože z něj lze také velmi mnoho vyčíst. Pokud si chcete psát inkognito, využijte k tomu Viber, nebo WhatsApp. To se do výpisu neeviduje. Někdo nevěru dokáže tajit dlouhé roky, někdo se proflákne okamžitě. Velmi totiž záleží na tom, jak moc vás partner podezíráte a jak jste sami opatrní.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply