Lámat mosty, nebo zůstat milenkou?

Hedy

Lámat mosty, nebo zůstat milenkou?

Nacházíte se v milostném trojúhelníku, kdy doma máte muže, se kterým máte rodinu, jistotu, kterou nechcete ztratit, ale zároveň je tu někdo druhý a s tím vám je neuvěřitelně dobře, cítíte se vedle něj krásná, sexy a přitažlivá a je vám s ním neskutečně krásně? Ten druhý člověk je váš milenec… První je ten, kterého máte doma a je to váš partner pro život.

Lámat mosty nebo zůstat milenkou?

Jste v situaci, která pro vás musí být nesmírně těžká a vyčerpávající a ze které je velmi těžké hladce vybruslit. Buď zklamete milence, nebo manžela. Pokud to však jeden z nich bere jinak, pak máte napůl vyhráno a zklamat můžete tak maximálně sebe.

Pokud jste ve vztahu, kde nic neklape tak, jak má, nebo neklape víc jak polovina věcí, které by klapat ale měly, pak je jasné, že je lepší zbořit mosty a jít si za štěstím. Jenže ani zde není jistota toho, že vám to bude skutečně fungovat po dlouhou dobu. Všude mohou přijít problémy a vy se opět můžete dostat do stejných kolejí, ve kterých jste nyní. Abyste si byla jistá, je třeba znát partnera dlouhodobě, a to nejen z občasných schůzek, což je samozřejmě naprosto nereálné.

Pokud máte doma fungující vztah a ten je opravdu dokonalý, ale vy byste si pouze ráda někdy občas vyrazila, pak se spokojte s milencem, který váš vztah defakto může okořenit, ale může ho také nadobro zničit, pokud nebudete dosti opatrná. Jestliže hledáte pouze povyražení a doma jste jinak šťastná, pak si dávejte pozor na to, co děláte a rozhodně si nenechávejte přerůst nic přes hlavu, což ale může být mnohdy velmi těžké. Každopádně je velmi důležité, aby o vašem milenci vědělo co nejméně lidí. Proto se raději nikomu nesvěřujte. Nechte si své tajemství jen pro sebe. Určitě tím uděláte dobře. Dbejte také na to, aby se do vás milenec nezamiloval a netlačil vás do kouta, i to by se klidně mohlo stát.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply