Jak si najít partnera (druhá část)

Hedy

Jak si najít partnera (druhá část)

Po první části článku Jak si najít partnera je tady druhá část, ve které si řekneme o dalších důležitých okamžicích při seznamování.

Zjistěte, jakými způsoby se dá seznámit

Autor obrázku: Mikhail Koninin

Ať už jste z města nebo vesnice, vše má své výhody i nevýhody. Pokud se nechcete seznamovat v restauraci nebo na diskotéce, najděte jiné možnosti. Choďte mezi lidi, přihlaste se na seznamku, sportujte, hezky se oblékejte.

Zapojte své kamarády, nikdy nevíte, zda některá nemá hezkého kamaráda nebo bratrance, se kterými by jste si rozuměli. Nesnažte se hledat příliš intenzivně, dejte tomu čas a volný průběh, práci také nevezmete hned první, co se vám namane.

Pokud vztah navážete, nespěchejte

Pokud se vám podaří seznámit se s někým zajímavým, nechte si otevřená zadní vrátka. Nečekejte příliš, klidně se seznamujte s dalšími lidmi, choďte na rande, neupínejte se hned na prvního člověka, kterého potkáte. Snažte se zjistit co nejvíce informací o dotyčné osobě, nebuďte příliš důvěřivé. Čím více o svém protějšku budete vědět, tím méně vás může nemile překvapit.

Scházejte se alespoň měsíc na neutrálním místě, to znamená, nepřekračujte hned práh jeho domu. Čím méně časté schůzky na začátku vztahu, tím více se na vás bude partner těšit, nechte si mezi sebou trošku tajemna.  Na první schůzce nikdy neříkejte osobní věci, bavte se o sportu, vašich koníčcích a o tom co děláte rádi, ne o rodině, vašem špatném psychické stavu nebo problémech s vaším expartnerem.

Pokud tyto problémy máte a trápí vás, svěřte své vaší kamarádce nebo psychologovi, oba si vás rádi vyslechnou.

A když zjistíte, že jste udělala chybu?

Autor obrázku: Ankarino

Pokud je to v počátcích vztahu, nebojte se si to přiznat a odejít. Pokud má vztah být pevný, nebudete se hádat po prvním měsíci. Pamatujte si, že nejste partnerův zachránce ani spasitel.

Samozřejmě mu ráda pomůžete, pokud hledá zrovna práci, pokud ale práci nemá již dva roky, potřebuje půjčit peníze nebo má kamarády, o kterých si nemyslíte nic dobrého, raději dejte od vztahu ruce pryč.

Hádky ke vztahu patří, ale pokud se objeví příliš brzy, může jít o náznak toho, že ve vašem vztahu půjde především o mocenské boje, ne o lásku a sdílení.

Každému může vyhovovat něco jiného a pokud hledáte spíše vzrušení a zábavu vztah je možný, z dlouhodobého hlediska by jste ale byli vyčerpaní a smutní.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply