Tag Archives rande

Kam si vyrazit na rande

Kam si vyrazit na rande

Kam si vyrazit na rande Chcete si užít rande, které bude velmi zajímavé a které vám utkví v paměti? Chcete mít super den, který si užijete s přítelem? Kam vyrazit? Většinou se na rande chodí do restaurací, nebo do baru, nebo do kina. Ale v restauraci si dáte něco dobrého,... číst více »

prekvapeni
Jak okouzlit muže: Překvapením. Udělej n...

Jak okouzlit muže: Překvapením. Udělej někdy první krok Ty!

Jak okouzlit muže: Překvapením. Udělej někdy první krok Ty! Každá dívka ve věku od patnácti let by určitě chtěla vážnější známost. Vyhlédne si svého idola např. ve škole, na brigádě, v kavárně.. ale mnoho dívek má svého idola především z filmů. Ve filmech, jak to... číst více »

Víš co kluky zaručeně nebere?

Víš co kluky zaručeně nebere?

Víš co kluky zaručeně nebere? Co nenávidí naprosto všichni kluci? Když začneš být zničehonic podrážděná, jsi protivná, házíš hnusné pohledy, ale ani přestože se ptají, co se stalo, tak to prostě neřekneš. Kluci nesnášejí náladovost. I když mnohdy oni za to ani... číst více »

Co dělat, abyste nezůstala sama

Co dělat, abyste nezůstala sama

Co dělat, abyste nezůstala sama Pokud jste prožila zklamání, možná jste jako většina žen čekala, až opadne smutek, nechuť seznamovat se, obava z opakování situace… a teď čekáte, kde vykoukne sympatický, urostlý, galantní muž a vám se rozbuší srdce a roztřese dech.... číst více »

internetová seznamka

Také se Vám zapalují lýtka?

Také se Vám zapalují lýtka? Každý muž se těší na jaro. A jaké důvody ho k tomu vedou? Přece ženy! Ty odhalují své vnady, ukazují sličná lýtka a jsou po zimě plné elánu a... číst více »