Kam si vyrazit na rande

Hedy

Kam si vyrazit na rande

Chcete si užít rande, které bude velmi zajímavé a které vám utkví v paměti? Chcete mít super den, který si užijete s přítelem?

Kam vyrazit?

Většinou se na rande chodí do restaurací, nebo do baru, nebo do kina. Ale v restauraci si dáte něco dobrého, bude tam šero a váš hovor bude neustále narušovat číšník. V kině si nepopovídáte vůbec, protože budete sledovat film a na rozhovor se asi jen těžko dostane. Chtělo by to vymyslet něco netradičního, něco zábavného a něco, co vás bude oba bavit.

Co takhle výlet parníkem? Plavba lodí je velmi romantická záležitost, která vás dostane úplně jinam. Na lodi máte dokonce k dispozici i bar s občerstvením a pokud netrpíte nevolnostmi, tak se vám tento zážitek bude jistě velmi líbit.

Co třeba takový bowling? Na bowlingu si užijete spousty legrace a zábavy, užijete si jeden druhého, můžete si popovídat a zasoupeřit si proti sobě. Klidně si zahrajte bowling i o pusu, nebo o něco lepšího. Záleží jen na vás, co od rande čekáte a jak chcete, aby skončilo.

Pěkné je také vyrazit si na lodičkách, které sami veslujete, nebo si můžete užít například jízdu v kočáře za koňským spřežením. V zimě si můžete jít společně zabruslit. V létě zase zaplavat. Pokud se stydíte ukázat se v plavkách, tak volte raději ty lodičky.

Zkuste něco netradičního, něco, co jen tak běžně nezažíváte. Ani výlet lanovkou není vůbec špatný nápad, nebo si s přítelem můžete zajít do ZOO.

Velmi záleží na tom, jaké vaše město nabízí možnosti, protože podle toho se pak dá vymýšlet program, co udělat a kam zajít a jak se jít bavit. Jste-li z menšího města, jsou vaše možnosti poněkud omezené. Pokud jste z Prahy, nebudete muset přemýšlet vůbec dlouho. Určitě vyrazte na Petřín, kde se to milenci jen hemží a kam chodí spousta lidí, kteří se mají rádi. V Praze je také velké množství parků a míst, kam zajít, i když venku není teplo.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply