Co dělat, abyste nezůstala sama

Hedy

Co dělat, abyste nezůstala sama

Pokud jste prožila zklamání, možná jste jako většina žen čekala, až opadne smutek, nechuť seznamovat se, obava z opakování situace… a teď čekáte, kde vykoukne sympatický, urostlý, galantní muž a vám se rozbuší srdce a roztřese dech. Anebo to bude pozvolné, seznámíte se a až časem přijdete na to, že je to někdo, s kým chcete chodit, poznat ho více, smát se jeho vtipům, nechat ho pomoct vám s vařením, přichystat mu kartáček na zuby s pastou, než půjdete večer společně spát…

Tak se pusťte do hledání a užívejte si to! Až totiž najdete, budete jistě rády, ale někdy v budoucnu si určitě postesknete, že byste to hledání a první zamilování ještě jednou moc rády prožily…

1) Dejte věci do pohybu

Autor obrázku: David Harris

Většina nezadaných lidí pouze hledá výmluvy, proč jsou stále samy. Takže výmluvy typu „nemám čas“ nepoužívejte! Přeci abychom někoho potkaly, nepotřebujeme čas. Můžeme ho potkat v kině, v restauraci,v supermarketu prostě kdekoliv. Mějte otevřené oči dokořán a buďte připravená!

Také je to hodně otázka priorit. Pokud o někoho opravdu stojíte, je nejvyšší čas s tím něco začít dělat.

2) Pryč s vysokými nároky

Nechcete přeci zůstat sama jen proto, že máte vysoké nároky na svůj protějšek. Pokud toužíte po krásném, inteligentním, bohatém muži, který vás bude neustále zahrnovat dárečky, květinami a zvát vás na večeři, žijete v představách. Buďte realistka!

Takhle by vám jen proklouzlo mládí pod rukama, aniž by vás za ně někdo držel. Neznamená to, že musíte jít na rande s prvním chlapíkem, který projeví zájem, ale byla by škoda ignorovat i ty fajn muže, co o vás stojí.

3) Udělejte tlustou čáru za minulostí

Autor obrázku: Mike Baird

Je třeba si nechat nějaký ten čas jen pro sebe, aby jste si mohla ujasnit či jste připravená na nový vztah, nebo to chce ještě čas. Proto je potřeba se vyrovnat s tím že váš harmonický vztah s vaším bývalým partnerem je pouhou minulostí. Aby jste se mohla pustit do nového vztahu musíte mít čistý štít. V opačném případě nespěchejte, s časem přijde vyrovnání a touha zkusit novou, jistě lepší volbu.

4) Aby jste mohla milovat, musíte milovat hlavně sama sebe

Každý si své štěstí řídí sám. Pokud toužíte být šťastná a milovaná, musíte se prve spokojit sama se sebou a pak teprve něco podnikat. Je těžké najít osobu, která by vás dokázala milovat, pokud to ani vy sama nedokážete.

5) Buďte sama sebou

Na nic si nehrajte, ani to nemáte zapotřebí, prostě buďte sama sebou. Každý chce udělat dojem, ale pokud to nevyjde, netrapte se tím, není to poslední muž.

Nedovolte, aby vás strach ukázal jako někoho, kdo ve skutečnosti nejste. Uvolněte se a buďte svá, tím rozhodně nic nezkazíte.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply