Víš co kluky zaručeně nebere?

Hedy

Víš co kluky zaručeně nebere?

Co nenávidí naprosto všichni kluci? Když začneš být zničehonic podrážděná, jsi protivná, házíš hnusné pohledy, ale ani přestože se ptají, co se stalo, tak to prostě neřekneš. Kluci nesnášejí náladovost. I když mnohdy oni za to ani nemůžou, berou si to na sebe a vykládají si to jako tvoji odmítavost. Takže pozor na to.

Nevadí, když jsi malinko zdrženlivá. O stydlivých holkách si hodně kluků myslí, že jsou sladké! Vyvaruj se ale toho, že když tě osloví nějaký kluk, ty se začneš hystericky chichotat. To ale není to nejhorší.

Dotazy, otázky, trapasy

Autor obrázku: wonderferret

Nejhorší je, když začneš absolutně panikařit a budeš se ptát na ty nejnemožnější otázky, co můžeš.

Nemluv hlouposti, rozhodně se neptej na to, jestli má holku. Většina holek se na tohle ptá strašně brzy a dává tím klukovi najevo, že by s ním chtěla chodit.

Další hroznou otázkou je, proč ti nenapsal. Tím ho zatlačíš do kouta a budeš akorát za stíhačku, protože to, že ti nenapsal mnohdy znamená, že nemá zájem a napsat ti prostě nechtěl.

Přílišná svůdnost

S výstřihem a minisukní to příliš nepřeháněj, to do školy nebo práce prostě nepatří. Všichni okolo by si mohli myslet, že jsi lehce k mání a takovou holku na vztah jen málokdo chce.

Naopak se neoblékej ani jako šprtka, nebo jako kancelářská šedá myška. Tohle kluci opravdu nesnášejí.

Nenosíš sukně? Chyba!

Jestli tě zajímá, které holky jsou častěji v hledáčku kluků, tak jsou to ty, které se nebojí ukázat nožky v sukních a šatech. Přitom tolik žen a slečen nerado nosí sukni! Kluci zbožňují ženské oblečení. Takže někdy nech svoje oblíbené roury doma a obleč šaty!

„Škraboška“

Ani s make-upem to nepřeháněj, kluky nejvíce láká, když namalovaná nejsi, nebo jen velmi decentně. Nechtějí mít tvůj make-up všude a ochutnávat krém, parfém, nebo make-up.

Hodně holek se bojí, že klukům bude vadit jejich akné a tak se raději snaží klukům vyhýbat. A klukům to přitom vůbec nevadí! Navíc existuje tolik vymožeností, kterými můžeš pupínky zamaskovat, a kluci je mají taky! Akné není žádnou vadou.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply