Jak okouzlit muže: Překvapením. Udělej někdy první krok Ty!

Hedy

Jak okouzlit muže: Překvapením. Udělej někdy první krok Ty!

Každá dívka ve věku od patnácti let by určitě chtěla vážnější známost. Vyhlédne si svého idola např. ve škole, na brigádě, v kavárně.. ale mnoho dívek má svého idola především z filmů. Ve filmech, jak to tak bývá, je vše jako v pohádce. Kupříkladu první rande.

Podle představ všech dívek to začíná asi nějak takto…

prekvapeniVysněný kluk Tě pozve na rande. Nyní začíná panika, červenání, co si obléci na sebe a podobné zbytečné starosti a otázky. Když přeskočíme půl dne vybírání oblečení, líčení a vše okolo, už randíš se svým vysněným. Dostaneš nějaký milý dáreček, třeba růži. Motýlci Ti létají v břiše, sem tam nastane nějaká trapná chvíle mlčení. Sotva se prohodí nějaké to slovo, chvílemi přijde na smích a najednou se střetnete očima a co dál? Mlsně koukáte na své rty a na co asi čekáš? Na polibek samozřejmě! Tvůj idol se přiblíží a dá ti dlouhý, krásný a vášnivý polibek… A teď zpět do reality.

Všichni kluci nejsou stejní a odhodlaní jako „vysnění idolové“ ve filmech. Život není film, není to sen nebo naše představy. Někdy prostě musí udělat první krok i dívka. Tedy, nikde není psáno že musí, ale možná by to měla zkusit. Vždyť třeba se toho prvního polibku ani nedočkáte, když neuděláte první krok. Vžijte se do situace Vaší drahé polovičky. Nervozita stoupá, ale jeden z Vás to udělat musí, když to tak oba chcete.

Usnadnit klukům práci, je někdy pěkné gesto, nemyslíte? Mají to s námi ženami v některých případech až moc těžké.

 

Týnka

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply