Tag Archives rtěnka

50 způsobů jak vypadat mladší – 4....

50 způsobů jak vypadat mladší – 4. část

50 způsobů jak vypadat mladší 4. část Předposlední desítka rad, jak se chovat a co dělat pro udržení krásného vzhledu je tady: 31. Přestaňte holdovat alkoholu Kromě toho, že alkohol dehydruje organismus, způsobuje také roztahování cév, které má za následek červenání... číst více »

Jak si vybrat správný odstín rtěnky?

Jak si vybrat správný odstín rtěnky?

Jak si vybrat správný odstín rtěnky? Možná se líčíte a nedáte dopustit na odstín a značku Vaší rtěnky už celá léta. Pro ty z vás, které se líčení rtů prozatím vyhýbají nebo si nejsou jisté volbou odstínu, je následující článek naprosto ideální berličkou.... číst více »

Kosmetické triky a finty

Kosmetické triky a finty

Kosmetické triky a finty Hodně dívek se v líčení potkává s obtisknutou řasenkou, lesknoucím se nosem nebo jí prostě nedrží řasenka. Ale proti tomuto všemu se dá bojovat. A v tomto článku se dozvíš jak. Obtisknutá řasenka Nic nezkazí přirozené líčení víc, než... číst více »

Jak správně pečovat o rty

Jak správně pečovat o rty

Jak správně pečovat o rty Každá žena si přeje, aby její rty byly neodolatelné a k zulíbání za každého počasí. Jak toho ale docílit a navíc vybrat i tu správnou rtěnku? Existuje pár jednoduchých triků, které stačí dodržovat. Jaké to jsou? Jemné jako dětská... číst více »