Tag Archives seznamování

Co je to feromon party

Co je to feromon party

Co je to feromon party Že existují seznamky a nejvíce jich existuje na internetu, o tom rozhodně není pochyb. Můžete se seznámit podle toho, co hledáte, a to z pohodlí domova. Pokud vás trápí samota, není nic jednoduššího, než dát na internet svojí fotografii se slovy, koho... číst více »

prekvapeni
Jak okouzlit muže: Překvapením. Udělej n...

Jak okouzlit muže: Překvapením. Udělej někdy první krok Ty!

Jak okouzlit muže: Překvapením. Udělej někdy první krok Ty! Každá dívka ve věku od patnácti let by určitě chtěla vážnější známost. Vyhlédne si svého idola např. ve škole, na brigádě, v kavárně.. ale mnoho dívek má svého idola především z filmů. Ve filmech, jak to... číst více »

Jak si najít partnera (druhá část)

Jak si najít partnera (druhá část)

Jak si najít partnera (druhá část) Po první části článku Jak si najít partnera je tady druhá část, ve které si řekneme o dalších důležitých okamžicích při seznamování. Zjistěte, jakými způsoby se dá seznámit Ať už jste z města nebo vesnice, vše má své výhody i... číst více »

Jak si najít partnera? (první část)

Jak si najít partnera? (první část)

Jak si najít partnera? (první část) Doba prý nepřeje vztahům, slyším poměrně často. Lidé se vzdalují, vztahy už nejsou, co bývaly. Lidé volí kratší známosti nebo život singles. Já tomu ale nějak nevěřím. Láska k lidem patří už od nepaměti. Jenom se možná... číst více »