Jak si najít partnera? (první část)

Hedy

Jak si najít partnera? (první část)

Autor obrázku: Nico Arkesteijn

Doba prý nepřeje vztahům, slyším poměrně často. Lidé se vzdalují, vztahy už nejsou, co bývaly. Lidé volí kratší známosti nebo život singles. Já tomu ale nějak nevěřím.

Láska k lidem patří už od nepaměti. Jenom se možná prodlužuje doba od kdy jsme na vztah připraveni. A někdo možná nebude připraven nikdy. Ale pokud si člověk partnera najít chce, nic mu v tom nezabrání. Tady je pár pravidel, která vám hledání ulehčí.

Uvědomte si, co chcete

Je potřeba si ujasnit priority, ať už se to týká nákupu nebo vašeho partnera. Pokud nevíme co chceme, často domů přineseme něco, co se nám sice líbilo nebo co nás nějak zaujalo, ale možná se  to nehodí k ostatním věcem, nebo zrovna na tu danou příležitost…

Stejné je to s hledáním partnera. Pokud hledáte někoho s kým budete jen „chodit“ asi bude preference trošku jiná (více důraz na vzhled, zda udělá dojem na kamarádky, zda nám může předat nějaké zkušenosti…), zato pokud hledáme partnera pro život, budeme se zaměřovat spíše na to, zda je na něho spolehnutí, zda nás má rád, dokáže se postarat o rodinu…

Autor obrázku: Luke Ma

Pokud budete postupovat metodou pokus omyl bez přemýšlení, mohly byste skončit na vysoké hodnotě omylů, a zrovna u vztahů je to mínus. Nezapomeňte, že s každým dalším omylem necháváte za sebou kus svého života.

Udělejte si seznam vlastností, na kterých vám záleží nejvíce a chyb, které můžete tolerovat.  Ze začátku vám možná přijdou partnerovy chyby roztomilé, ale v průběhu života, vám budou vadit čím dál více.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply