Tag Archives stres

Je vaše péče o pleť dostatečná? 2. část...

Je vaše péče o pleť dostatečná? 2. část

Je vaše péče o pleť dostatečná? 2. část Dalším bodem, který můžete udělat pro krásnou pleť navíc, je peeling pleti. Co je to vlastně peeling pleti? Není přeceňovaný? Nestačí nám pouhé pravidelné čištění? Všechny tyto otázky si zodpovíme. Jednoduše řečeno,... číst více »

Jídlo …léčitel stresu

Jídlo …léčitel stresu

Jídlo …léčitel stresu Každý je čas od času ve stresu …ať už je to způsobeno problémy v práci, v milostném vztahu či v rodině, vždy se musíme stresu nějakým způsobem zbavit, protože nevyřešené problémy jsou později mnohem větší překážkou. Někdo jej řeší... číst více »

Léčba migrény nebo stresu, ale i chvilka...

Léčba migrény nebo stresu, ale i chvilka odpočinku – to je aromaterapie...

Léčba migrény nebo stresu, ale i chvilka odpočinku – to je aromaterapie Rádi jenom tak odpočíváte a necháváte se unášet nádhernou vůní aromalampy? A věděli jste, že vonné oleje neslouží pouze k relaxaci, ale mají i léčivé účinky? Aromaterapie – přírodní léčba... číst více »

Chraňte své tělo před stresem. Podpořte ...

Chraňte své tělo před stresem. Podpořte svůj imunitní systém i při velkém p...

Chraňte své tělo před stresem. Podpořte svůj imunitní systém i při velkém pracovním vytížení Chcete své tělo chránit před stresem a dodat mu všechny potřebné látky, které jsou důležité pro správný chod celého organismu? Dnešní doba je plná stresu a tělo tak není... číst více »

Jídlo …léčitel stresu

Jídlo …léčitel stresu Každý je čas od času ve stresu …ať už je to způsobeno problémy v práci, v milostném vztahu či v rodině, vždy se musíme stresu nějakým způsobem... číst více »

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dosavadní vztah s partnerem – 2. díl

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dosavadní vztah s partnerem – 2. díl Po první části článku o tom, jak předejít stresu a s ním spojeným potížím ve vztahu je tady... číst více »

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dosavadní vztah s partnerem – 1. díl

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dosavadní vztah s partnerem – 1. díl Jste jedním z českých lidí pociťujících stres, který však negativně ovlivňuje váš vztah s... číst více »

Odpočinek je důležitý!

Odpočinek je důležitý! Každý prahne po kráse, ale na odpočinek zapomíná. A přitom odpočinek je pro krásu to nejdůležitější. Je důležitý ale i pro tvoje zdraví. Při... číst více »