Léčba migrény nebo stresu, ale i chvilka odpočinku – to je aromaterapie

Hedy

Léčba migrény nebo stresu, ale i chvilka odpočinku – to je aromaterapie

Rádi jenom tak odpočíváte a necháváte se unášet nádhernou vůní aromalampy? A věděli jste, že vonné oleje neslouží pouze k relaxaci, ale mají i léčivé účinky? Aromaterapie – přírodní léčba aroma olejem.

Síla přírody v malé lahvičce

Přírodní aromatické oleje, které najdete na stránkách Biooo.cz mají mnoho pozitivních účinků na lidské tělo. Nemusí se jednat pouze o inhalaci, ale také je možné některými speciálními oleji provést zklidňující a uvolňující masáž. Aromaterapie je druhem péče o zdraví, která působí jako prevence.

Aroma oleje mají obvykle různá zaměření. Každý se hodí na léčbu něčeho jiného. Například olej se 100% přírodní silicí uvolňuje napnutí v těle, je antidepresivní a mírně afrodisiakální.

Pokud vás trápí zažívání, zkuste přírodní léčbu aroma olejem, který obsahuje rostlinné silice. Tento přípravek vás zbaví nejen trávicích problémů, ale pomáhá i proti kašli, pozitivně působí na záněty horních dýchacích cest a dokáže příjemně pohladit mysl – uvolňuje napjaté nervy, zklidňuje mysl a příznivě působí na emoce. Dávkování je velmi jednoduché. Olej můžete použít do aromalampy, přidat ho do koupele nebo ho vtírat do pokožky.

Všestranné použití

Přírodní aroma esenciální oleje vás nemusíte zbavovat pouze bolestí hlavy nebo nevolnosti. Jejich příjemná vůně dokáže krásně provonět váš domov a navodit klidnou relaxační atmosféru.

Nebo pokud se potřebujete zbavit cigaretového kouře, vyzkoušejte některý z olejů, který obsahuje citron. Toto ovoce totiž dokáže perfektně pochytiti pach z cigaret a navíc váš byt či dům krásně provoní.

Přírodní aroma oleje obsahují pouze výtažky z bylin a nejsou tedy nijak závadné. Naopak jsou tělu opravdu prospěšné. Působí na většinu problémů a umí je také šetrně vyřešit. Takže pokud i vás trápí migréna, které se nemůžete zbavit, najděte si chvilku pro sebe, udělejte si doma pohodlí a nechte se unést nádhernou vůni aroma oleje z vaší lampy. Uvidíte, že po chvíli relaxace bude vaše tělo zase plné energie a migréna zmizí!

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply