V posteli

Čerpejte výhody z Vánoc ve dvou!


vánoční cukroví

 

Sváteční čas si můžete s partnerem užít naplno a jako skvělý bonus na vás čeká hned několik výhod! Které to jsou? Jak s nimi naložit? Přinášíme odpovědi!

 

Prožít Vánoce „jen“ se svým partnerem je velmi romantickou záležitostí. Vychutnejte si svátky a načerpejte výhody, které Vánoce ve dvou nabízí. Inspirujte se následujícími tipy! 

 

Vycházíme ze situace, kdy již máte oba dva jasno a jste mezi sebou domluveni na společně strávených svátcích. Těšíte se na své první společné Vánoce o samotě? Máte již za sebou takovou zkušenost? Výborně! Využijte skvělých výhod, které vám situace nabízí.

Na prvním místě?

VY! Život s dětmi je krásný a nenahraditelný, život bez nich je poklidnější. Užívejte si přepychu, který vám zatím bezdětnost nabízí.

Vstaňte na Štědrý den, až sami uznáte za vhodné. Sledujte oblíbené pohádky, uzobávejte cukrovíčko a přiviňte se do partnerovy náruče. Relaxujte a vychutnejte si naplno čas klidu, míru a hlavně lásky.

 Tradice po svém!

Vánoční tradice jsou nedílnou součástí každé domácnosti. Zde máte obrovskou výhodu. Dostali jste volnou ruku a můžete si tak postupně vytvořit své vlastní tradice!

I přestože budou téměř identické jako v ostatních rodinách, můžete si je upravit nebo doplnit dle libosti. Je to zároveň skvělá forma kompromisu, jestliže se s partnerem v rodinných tradicích rozcházíte a byli jste zvyklí každý na odlišný postup.

vánoce1

Můžete se také společně domluvit, že nebude utrácet peníze za šílené množství vánočních dárků. Postačí úplná maličkost  a společně pořiďte třeba větší dáreček do bytu pro oba dva.

Příklad:

Každou adventní neděli zapalte svíci a pusťte si oblíbenou pohádku. Poslední adventní neděli zakončete nejoblíbenější pohádkou. O Štědrém dni se jděte projít na vaše společné oblíbené místo, zastavte se na svařák nebo vymyslete cokoliv jiného, vašemu srdíčku blízkému.

man and women awake in bed smiling

V ložnici? Neomezeně!

Zalezte si společně pod peřinu a užívejte si přítomnosti své milované polovičky. Nikdo vás nebude rušit a můžete si tak užívat jeden druhého!  Prožijte krásný večer v ložnici nejen na Vánoce.

 

 

 

 

 

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *