Jak sexuální polohy ovlivňují pohlaví dítěte?

Hedy

Jak sexuální polohy ovlivňují pohlaví dítěte?

Určitě každý pár pokud chce, aby žena otěhotněla a chtějí miminko, si lámou hlavu nad tím, že by chtěli chlapečka nebo holčičku. Ale jak toho docílit? Všichni víme, že žádná 100% metoda jak na to není, ale můžeme se tomu zkusit dopomoci třeba polohami při sexu.

Autor obrázku: Juliana Coutinho

Jak otěhotnět?

Nejlepším způsobem jak dobře otěhotnět je misionářská poloha, nejlépe to půjde tak že si dá žena pod zadek polštář a děloha bude stimulována, tak že spermie se dostanou snáze k vajíčku.

Poloha pro holčičku

Pokud budete chtít holčičku určitě je nejlepší poloha žena nahoře. Není vysoká hloubka průniku a spermie se snáze dostanou k vajíčku.  Stejně tak misionářská klasická poloha nemá vysokou hloubku průniku a také je dobrá pro početí holčičky.

Pokud chcete holčičku, nejdůležitější věcí podle odborníků je, aby byl sex bez orgasmu. Jen se „zvlhčovacími kapičkami“.  Protože pokud dojde k orgasmu, v pochvě je poté více zásaditější prostředí a tam se velice daří spíše mužským spermiím.

Poloha pro chlapce

Pokud budeme chtít počít chlapce je nejlepší poloha ze zadu, protože tak je zase naopak největší hloubka průniku a mužské spermie se dostanou lépe k vajíčku. Také jakákoliv poloha ve stoje je velmi dobrá pro početí chlapce.

Samozřejmě pro početí chlapce je orgasmus povolen.

Proč jde o hloubu průniku?

Je to dáno tím, že „ženské“ spermie vydrží až 72hodin, kdežto mužské nemají tak dlouho životnost. Proto je lepší při chlapci, aby byl hluboký průnik až k děloze a při holčičce nemusí být průnik hluboký, protože vydrží déle.

Závěrem

Pokud se přikláníte více k některému ze dvou pohlaví, snažíte se dodržovat pravidla pro početí kluka/holky, můžete přidat i tyto triky a uvidíte, jestli to opravdu funguje…

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply