Proč mužům tolik záleží na velikosti jejich penisů?

Hedy

Proč mužům tolik záleží na velikosti jejich penisů?

Je to určitě otázka, kterou si pokládá nejedna žena, ale věřme dámy, určitě to není kvůli nám, nebo sexuálnímu životu.

Autor obrázku: A Miller

STUDIE

Studie prokázaly, že z mnoha dotázaných mužů ve věkové hranici od osmnácti do čtyřiceti let, jim na velikosti jejich chlouby opravdu záleží. A proč? Není to kvůli nám, ženám a sexuálnímu životu a teď se držte, ale kvůli kamarádům a cizím mužům. Vy ho můžete chválit do nekonečna, jak velké má přirození, ale nebude mu na tom tolik záležet, jako pokud mu to řekne třeba kamarád ve sprše.

PROČ TO TAK JE?

Z jednoho prostého důvodu. Muži už od pradávna spolu soupeří a v dnešním světě je to trochu jinak. Soupeří o to, kdo má větší penis a tím se také cítí silněji, cítí se jako nadřazený alfa samec.

A co se týká nás žen a postele, tak v tomto případě jsou si muži opravdu nadmíru jistí. Někdy až nezdravě, realita je mnohdy úplně jiná, než teorie.

Ovšem nedej Bože, aby muž třeba ve sprše po tréninku zjistil, že opravdu není tak obdařený, jako jeho kamarád, nebo spoluhráč a problém je na světě. Muži to nijak nevysvětlíte a v tomto případě je komplex na světě a může ve velké části ovlivnit i jeho sexuální život i když nemusí být v posteli úplné dřevo. Nedokážou pochopit, že i když není zrovna nejtlustší nebo nejdelší, dokáže partnerku uspokojit…

A co ženy?

Když to na druhou stranu porovnáme, my ženy nejsme v tomhle ohledu jiné. Také si porovnáváme poprsí a když ho žena nemá dost vyvinuté, je tu často komplex velkého kalibru. Pokud nám partner řekne, že máme prsa „akorát“ a jemu se líbí, ale kamarádka nám řekne pravý opak, také dáme spíše na svoji kamarádku, než na partnera.

Takže jsme v mnoha ohledech stejní, jen s malinkými rozdíly. Ženy to berou emotivněji než muži, ale pokud si to vezmeme ze všech stran, vychází porovnávání poprsí stejně jako u mužů porovnávání velikosti penisu.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply