Jídlo má vliv na sexuální život

Hedy

Jídlo má vliv na sexuální život

O tom, že tyto dvě věci spolu úzce souvisí, není pochyb. Jde sice o naprosto rozdílné věci, ale přitom spolu tyto věci skutečně souvisí. Pokud se snažíte jíst málo, držíte diety a v jídle se omezujete na minimum, máte pak málo energie, jste vyčerpaní a i sex je pro vás něčím, co děláte z nutnosti. Nepřináší vám takové uspokojení, jaké by vám přinést měl.

Unsplash / Pixabay

Že je jídlo afrodisiakum, se ví už od nepaměti. Sice nebudete chtít souložit s plným žaludkem, ale zcela jistě pro vás bude jako pro najezené sex lepším zážitkem, než pro ty, kteří jsou vychrtlí na kost. Dost možná také proto mají muži raději ženy štíhlé, nikoliv vychrtlé a jsou samozřejmě i tací muži, kteří přímo vyžadují kypřejší tvary.

To, co jíme, má vliv na celkový náš stav a nejen na sex. Na kvalitu sexu má ale také vliv i způsob myšlení. Velmi zjednodušeně řešeno, celá pointa je v tom, že stejně tak, jak smýšlíme o jídle, tak tak smýšlíme i o sexu. Jestliže si v jídle stále něco odříkáme a mluvíme o tom, že to jíst nesmíme, abychom nevypadali tak, či tak, tak úplně stejně je to v sexu.

Zábrany tu jsou a my se jim podřizujeme. Přitom, pokud při sexu zábrany odhodíme, máme z něj mnohem větší požitek, než když jsme konzervativní. Pokud se žena v posteli necítí dokonale, doprovází jí i stud a pokud je tam stud, nikdy se neodváže tak, jak by měla.

Žena, která sama se sebou není spokojená, a to jsou většinou právě takové ženy, které trápí anorexie, bulimie, které jsou vychrtlé a přesto mají pocit, že nejsou stále ještě dokonalé, přenáší své komplexy do všeho, tudíž i do sexu. Podle toho to pak vypadá. I s tímto, se ale dá poprat a nemusíte to být tak, že se najednou začne dotyčná cpát vším možným.

Ne, takto by to být nemělo. Přijít by měla zdravá strava bez pocitu hladovění. U jídla pak poseďte v klidu a nejezte ve shonu. Způsob stolování má také velký vliv na sexuální akt. Vychutnejte si každé sousto a nepospíchejte s jídlem a ani se sexem.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply