Nová sexuální pomůcka, noha s vaginou Že je sex hra, která mnohdy nezná hranic, už asi víme, ale čeho všeho se můžeme od výrobců sexuálních hraček a pomůcek ještě dočkat, to byste se divili. Novinkou na trhu je noha s vaginou. Jedná se o naprosto dokonalou imitaci chodidla a na jejím vrchu, v místech kotníku je vagína. Vypadá to naprosto zvrhle a podivně, ale tato hračka si našla za velmi krátkou chvíli spousty uživatelů. Lidé ji prostě kupují a to i přesto, že nejde o nic levného. Za takovouto sexuální hračku zaplatíte kolem 4 tisíc korun. Vše ale vypadá dokonale reálně, kromě té kombinace chodidla a vagíny. Jsou lidé, které vzrušují chodidla, na tom by ani nebylo nic divného, ale chodidlo s vagínou už trošku divné je. Ten, kdo by si tuto hračku chtěl koupit, si ji může vybrat jednak ve světlé barvě a pak také i v barvě čokoládové. Pokud máte raději tmavší pleť, tak určitě sáhnete po té čokoládové barvě a pokud preferujete pleť světlejší, pak sáhněte po barvě světlejší. I nehty na nohou jsou naprosto dokonale vyrobeny a vypadají jako reálné. Tady si můžete vybrat buď červenou barvu nehtů, nebo francouzskou manikúru. Výrobek, o kterém se zde bavíme, se jmenuje Vajankle a vybrat si jej můžete hned ze 13 odstínů. Noha, která vám umožní mít sex, jde ve světě na dračku a výrobce počítá s tím, že nejinak tomu bude i u nás v Čechách. Silikonová noha vypadá naprosto dokonale. Vidíte na ní i žíly a tepny a celkově působí jako noha pravá. Je vyrobena z příjemného materiálu, který je na omak velmi jemný. Hledáte-li vhodný dárek pro fetišistu, tak jste jej právě našli. Sice budete muset sáhnout hlouběji do peněženky, radost s ním ale zcela jistě uděláte. Pokud máte partnera, který má jak zájem v nohách, tak i ve vaginách, tak pro něj máte dárek dva v jednom. Stačí zjistit, kde tuto věc mají, a můžete partnerovi splnit nevšední přání.

Hedy

Nová sexuální pomůcka, noha s vaginou

Že je sex hra, která mnohdy nezná hranic víme, ale čeho všeho se můžeme od výrobců sexuálních hraček a pomůcek ještě dočkat, to byste se divili. Novinkou na trhu je noha s vaginou.

Jedná se o naprosto dokonalou imitaci chodidla a na jejím vrchu, v místech kotníku je vagína. Vypadá to naprosto zvrhle a podivně, ale tato hračka si našla za velmi krátkou chvíli spousty uživatelů. Lidé ji prostě kupují a to i přesto, že nejde o nic levného. Za takovouto sexuální hračku zaplatíte kolem 4 tisíc korun. Vše ale vypadá dokonale reálně, kromě té kombinace chodidla a vagíny.

Jsou lidé, které vzrušují chodidla, na tom by ani nebylo nic divného, ale chodidlo s vagínou už trošku divné je. Ten, kdo by si tuto hračku chtěl koupit, si ji může vybrat jednak ve světlé barvě a pak také i v barvě čokoládové. Pokud máte raději tmavší pleť, tak určitě sáhnete po té čokoládové barvě a pokud preferujete pleť světlejší, pak sáhněte po barvě světlejší. I nehty na nohou jsou naprosto dokonale vyrobeny a vypadají jako reálné. Tady si můžete vybrat buď červenou barvu nehtů, nebo francouzskou manikúru.

Výrobek, o kterém se zde bavíme, se jmenuje Vajankle a vybrat si jej můžete hned ze 13 odstínů. Noha, která vám umožní mít sex, jde ve světě na dračku a výrobce počítá s tím, že nejinak tomu bude i u nás v Čechách.

Silikonová noha vypadá naprosto dokonale. Vidíte na ní i žíly a tepny a celkově působí jako noha pravá. Je vyrobena z příjemného materiálu, který je na omak velmi jemný.

Hledáte-li vhodný dárek pro fetišistu, tak jste jej právě našli. Sice budete muset sáhnout hlouběji do peněženky, radost s ním ale zcela jistě uděláte. Pokud máte partnera, který má jak zájem v nohách, tak i ve vaginách, tak pro něj máte dárek dva v jednom. Stačí zjistit, kde tuto věc mají, a můžete partnerovi splnit nevšední přání.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply