Jaké touhy mají v posteli muži

Hedy

Jaké touhy mají v posteli muži

Jak muži, tak ženy, mají v posteli touhy a představy. Muži je mají poněkud bujařejší, než ženy. Někdy je ani nemohou vyslovit, aby svou ženu nenaštvali.

Tak třeba mužská představa o tom, jak má v posteli svou manželku a všechny její kamarádky, je ta, kterou by své partnerce nikdy nemohl oznámit. Jinak by totiž byl oheň na střeše. Bohužel i takové představy muži mají. Jejich snem je nemít v posteli žádnou stydlivku, ale pořádnou dračici, která to umí rozjet. I když se jim ženy líbí a má jim co nabídnout, mohou nastat komplikace právě tehdy, když zjistí, že je žena stydlivá a v posteli se nedokáže odvázat.

Samozřejmě také každý muž zatoužil mít v posteli někdy dvě ženy najednou. To je sen asi každého z nich a každý by si jisto jistě přál tento sen proměnit ve skutečnost. Ne všem se to ale povede.

Muži také mají rádi adrenalin a nové věci. Rádi zkouší a experimentují, a to je vede k tomu, že mohou objevovat nové a nové věci. Někteří touží po blondýně, jiní po Asiatce, někdo by rád alespoň jednou za život černošku s kyprými tvary. Často jsou fantazie o tom, jak žena má vypadat různé a většinou sníme o tom, co je pro nás nedosažitelné a je jedno, jsme – li muž, či žena.

Muži mají touhy více promyšlené, protože i v samotném sexu jsou potom akčnější většinou právě oni. Muži navíc myslí na sex mnohem častěji, než ženy a odráží se to pak i v jejich fantaziích. Páni tvorstva by nejraději sex kdekoliv. Celkem neřeší, kdo by je mohl vidět a co by to obnášelo, naopak ale ženy tyto věci řeší a to hodně. Ženy si raději užijí klidný sex, na rozdíl od mužské části populace, která je ochotná jít takřka do všeho a nemá s tím vůbec žádný problém. Je jasné, že potřeby a touhy v sexu jsou individuální, ale zároveň je jasné, co chtějí více muži a po čem toužíme my ženy.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply