Problémy s erekcí mohou nastat v jakémkoli věku

Hedy

Problémy s erekcí mohou nastat v jakémkoli věku

Pojem erektilní dysfunkce je v současné době bohužel v různých diskuzích hodně frekventovaný. Problémy s erekcí má totiž stále větší množství mužů. Kdo je na vině? Především samotný organismus konkrétního jedince, stres a hektický životní styl, který bohužel většina z nás vyznává. Pokud se tento problém týká i vás nebo někoho blízkého, začtěte se do následujících řádků, v nichž tyto obtíže podrobně popíšeme.25

3 typy sexuálních poruch

Rozlišujeme celkem tři základní typy sexuálních obtíží týkajících se erekce. Začít bychom měli poruchami sexuálního zájmu. Do této kategorie se řadí například nezájem o sex, tedy frigidita a také naopak i hypersexualita, tedy nadměrná sexuální chtivost. Do druhé kategorie spadají nepříjemnosti spojené s nedostatečným vzrušením. Podněty pro erekci jsou pro konkrétního muže zanedbatelné, a tím pádem se nekoná. Do třetí oblasti patří poruchy sexuálního uspokojení. Lidé trpící těmito obtížemi nedosahují sexuálního vyvrcholení, tedy orgasmu.

Různorodé příčiny

Problémy s erekcí mají u mužů hned několik příčin. Rozdělíme je to třech následujících oblastí. Tou první jsou příčiny tkvící v samotném vztahu mezi mužem a ženou. Druhou kategorii představují tělesné dysfunkce. Ty je zapotřebí léčit medikamenty. Třetí skupinu tvoří psychologické důvody. Nejčastěji jsou, jednoduše řečeno, v hlavě daného člověka. Ať už jsou příčiny jakékoli, důsledky je nezbytné řešit, a to co nejrychleji.

Jak si pomoct?

U erektilní dysfunkce je velmi nepříjemný zejména fakt, že se jedná o intimní obtíže, za které se muži často stydí. Řešit je lze přitom diskrétně, a to za pomocí některého z preparátů. Výbornou volbou je například přípravek Kamagra Oral Jelly 100mg, který si můžete zakoupit i bez lékařského předpisu. Jinak samozřejmě může erektilní dysfunkci léčit urolog, kterého budete muset navštívit.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply