Dámské kabáty

Hedy

Dámské kabáty

Aby dáma dámou byla, je potřeba elegantní oblečení, které ho z ní udělá. A to i v případě, že je venku dvacet pod nulou a na nebi se žení všichni čerti. Právě pro takové případy se stává nutným doplňkem šatníku každé ženy kabát, který je nejen dostatečně kompetentní pozvednout na úroveň, ale také zcela pohodlný a příjemný na nošení. Podle příležitosti, preferovaných střihů a tvaru postavy lze rozlišovat mnoho druhů kabátů. Kromě toho, že ale například kabáty dlouhé až ke kotníkům nesluší všem ženám, lépe řečeno pouze těm, které jsou vysoké a štíhlé, je ale důležitou otázkou, jak volně se chcete pohybovat, či jinak nakolik jste v nošení kabátů zběhlá.900564

Někdy je totiž lepší mít v kabátku trochu větší zadeček nebo širší ramena, ale být v teple a v kabátu, který splňuje všechny vaše požadavky.

Ententýky, krátký, dlouhý

U dlouhého kabátu je hlavní nevýhodou, kromě toho, že pokud jste menší postavy, budete ho tahat po zemi, omezená volnost pohybu. Pokud si dámský kabát dlouhý jako měl Neo v Matrixu zapnete odshora dolů, bude vám stahovat nohy jako šaty alá mořská panna či vám bude plácat při každém kroku do lýtek. Některé ženy navíc mohou trpět silným pocitem, že vypadají jako cirkusový stan. Pokud si tedy nechcete jako domácího mazlíčka pořizovat cvičeného tygra, lepší volbou bude kratší kabátek. I zde ovšem délka hraje roli, protože i když krátký dámský kabátek může vypadat elegantně, když si v něm sednete někde venku, brzy vám začne mrznout zadeček.

A vezte, že odlepování rampouchů z těchto partií není nic příjemného, proto si najděte někoho, kdo vám se zahříváním zadečku pomůže. Stejně jako v případě škatulkování kabátků podle vhodnosti pro postavy vychází nejlépe středně dlouhý kabát délky do půlky stehen či po kolena, který padne v podstatě každé ženě a přitom se pojí s nejmenším počtem mínusů. Vyzkoušejte si elegantní dámský kabát a vypadejte perfektně i v zimě a ciťte se přitom v teple a pohodlně, protože to, je to hlavní.

Pokud si nechcete brát na kabát půjčku, můžete na internetu najít levné kabáty, pod který se vám třeba schová i nějaká ta erotická pomůcka.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply