Jak vybrat šaty pro svatební hosty a matky nevěsty

admin

Jste pozvaná na svatbu Vaší kamarádky, nebo dcery a zjišťujete, že nemáte na sebe vhodné šaty? Nemusíte se strachovat, protože v kamenných i online obchodech je dnes velký výběr nejrůznějších dámských šatů, které jsou vhodné pro tuto událost, ať už se koná v hlavní sezónu svateb (koncem jara / v létě), nebo v jakýkoliv den po zbytek roku.

Nejkrásnější a nejvýraznější šaty by měla mít nevěsta

Než vyrazíte shánět vhodné šaty, je důležité si uvědomit jednu zásadní skutečnost- jedná se o jeden z nejdůležitějších dnů (ne- li zcela nejdůležitější) v životě nevěsty a proto by právě ona měla být ta nejkrásnější a nejvýraznější. Navíc by nevěsta jako jediná měla být v bílých šatech, které symbolizují čistotu a neposkvrněnost. Snažte se tedy vyvarovat přespříliš výrazných barev, nebo extrémně vyzývavých střihů šatů na svatbu, abyste nevěstu nezastínila. Stejně tak bychom se raději vyhnuli barvám, jako je světle béžová, slonová kost, případně bílá s potiskem.

Jaký střih a barvu šatů na svatbu tedy zvolit

Celkový styl dámských šatů, které si oblečete na svatbu, by měl odpovídat především jejímu typu. Pro svatbu a hostinu v elegantním duchu ve večerních hodinách, případně pro svatby konané v zimě je jednoznačně vhodnější dlouhá společenská róba spíše tmavších barev jako je černá, šedá, tmavě modrá, případně tmavě červená. Pokud se bude svatba, případně hostina konat ve venkovních prostorech během jara, nebo léta, pak se nemusíte bát kratších střihů a ani výraznějších barev. Jak už ale bylo řečeno- přeci jen jde o důležitou společenskou událost a měla by být zachována určitá míra elegance. Než upnuté sexy minišaty je vhodnější zvolit např. krátké koktejlky s délkou po kolena (není problém ani délka několik centimetrů nad, nebo pod kolena- záleží jen na tom, jaký střih a délka šatů Vám budou sedět).

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply