Opravdu originální boty – gumové a voňavé

Hedy

Opravdu originální boty – gumové a voňavé

Každý rok se mnoho žen rozhoduje, zda si má kupovat baleríny, protože je to uzavřená bota, která je mnohdy nepohodlná, takže ve výsledku přijdeme domů s velkými puchýři a ještě se bojíme vyzout, abychom tím závanem neotrávili své okolí. Avšak s novým vynálezem se nikdo koupi balerín opravdu bát nemusí.

Guma je pružná

Přestože si mnohé z vás nedokážou ani představit, že by měly chodit v botách z gumy, tak jejich nošení si opravdu oblíbíte. Protože se jedná o speciální gumu, která se přizpůsobí vaši noze, takže domů nepřijdete se žádnými otlačeninami ani puchýři. Navíc je na noze velice příjemná a lehká, takže se vám bude zdát, že máte nohy jako v bavlnce.

Noha se mi zapaří

První co všechny ženy napadne, když uslyší, že se jedná o boty z gumy je to, že se jim noha v gumě zapaří a jejich zápach bude ještě silnější. Ovšem toho se nemusíte bát, protože se jedná o speciální gumu, která je na noze příjemná a k zapařeninám nedojde. A když se vyzujete na návštěvě anebo klidně i doma, tak všichni namísto zápachu ucítí příjemnou vůni. Protože nové baleríny, na jejíchž výrobu byla použitá guma jsou voňavé. Je to díky tomu, že při výrobě je do bot přidána i speciální látka, která má vůni připomínající žvýkačky. A díky této složce vaše nohy nezapáchají a dokonce máte krásně voňavý botník.

Gumové boty a móda

Ačkoliv se vám to možná nezdá, tak gumové boty jsou vysoce moderní. Přestože jsou z tak vybraného a netradičního materiálu, mají luxusní vzhled, a tak se nemusíte bát v gumových balerínách vyrazit i do města. Mají několik provedení, ale všechny jsou krásné. Většinou se jedná o jednobarevné kousky, které jsou na špičce doplněny nějakým velkým prvkem. Nejčastěji na špičce najdete velkou mašli, ale klidně si můžete koupit i takové, které tam mají geometrické tvary a podobně. Jsou to lesklé boty, které na první dojem určitě zaujmou, a proto je důležité, abyste je dobře zkombinovali s ostatními prvky, ať je váš vzhled celistvý.

Gumové nejsou jen baleríny

V případě, že nejste velkým nadšencem balerín, tak je to škoda, protože jsou to krásné boty, které se dají lehce kombinovat. Avšak i tak si můžete vyzkoušet, jaké to je chodit v gumových botách, protože kromě balerín se dělají i jiné druhy obuvi, zejména žabky či sandály a podobně. A i sandály i žabky vypadají velmi pěkně a jsou v různém provedení, takže si zde určitě najdete nějaké, které se vám zalíbí. A díky speciální gumě se vám v nich bude chodit královsky, takže si určitě k nim pořídíte i další.

Guma sice není typickým přírodním materiálem, ale tyto boty si i přesto zamilujete. Chodí se v nich jako v bavlnce a ještě ke všemu vám budou nohy krásně vonět.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply