Chtějí muži hezké ženy?

Hedy

Chtějí muži hezké ženy?

Zajímá vás, jestli muži touží po hezkých ženách, nebo jestli chtějí raději vnitřní krásu? Který z těchto aspektů je pro vás důležitější?

Chtějí muži hezké ženy?

Většina má vedle sebe rádo hezkou ženu, ale co to znamená – hezká? Každý vidí krásu jinak. Někdo má rád štíhlé, vysoké ženy, někdo menší štíhlé ženy. Někdo miluje, když je jeho přítelkyně krev a mlíko, jsou muži, kteří chtějí blondýnky a pak jsou muži, kteří raději černovlásky. Pak jsou ale i tací, kdož milují zrzky. Pohled na krásu je tedy velmi individuální a pro každého znamená něco jiného. Samozřejmě, že každý muž rád vedle sebe bude mít takovou ženu, která se jemu osobně líbí.

Většina na vnější krásu tedy hledí, ale jsou i tací, kteří zastávají názor, že pokud je žena hezká pouze z venku, tak to není tak důležité, protože krása se brzy okouká, oproti tomu vnitřní krása ženě zůstane. Někdo vyhledává chytrou ženu, protože na tom mu záleží mnohem více, než mít vedle sebe vymodelovanou blondýnu, se kterou si popovídá maximálně tak o tom, kde dělají hezké nehty a kam si zajde koupit nový kabát na tuto sezónu.

Jsou různí typy mužů a to samé platí i o ženách.

Většinou se přitahují tací, kteří se k sobě vzájemně hodí. Ale chemie dokáže fungovat i tak, že spolu mohou být dva úplně odlišné typy.

Některří muži tvrdí, že jejich názor na krásu ženy se věkem mění a to co vyžadovali za mlada za nej, už pro ně není dávno prioritou. Zastávají názor takový, že hezká žena, nemá v hlavě tolik, jako žena obyčejnější, která ale ví a uvědomuje si, že sice nepatří k nejhezčím, ale kompenzuje to svou chytrostí. Atraktivita je tedy jistým způsobem důležitá pro většinu mužů, ale také je dost důležité to, co má žena v hlavě a jak se chová. Nikdo asi vedle sebe nebude chtít mít krásnou hloupou ženskou, se kterou když někam vyjde, tak by jí nejraději zalepil ústa.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply