Pánské motýlky všech barev a materiálů

admin

Pánské náramky, kožené doplňky Capone, kožené opasky a spoustu dalších kvalitních vychytávek, co vylepší styl moderního muže najdete na webu levsalonu.cz. My se ale zaměříme na motýlky, které se dnes vrací do módy a muži jim přichází stále více na chuť.

Dřevěný motýlek podpoří váš klasický styl

Dáváte u pánských doplňků přednost rustikálním a přírodním materiálům? Dřevěný motýlek pro vás bude skvělou volbou a podpoří klasickou stylovost spojenou například s frakem nebo sakem. Dřevění motýlci se výborně hodí na společenské akce, můžete s nimi ovšem oslnit také při neformálních příležitostech, kupříkladu na obchodní schůzce. Dřevěné motýlky obzvláště vyniknou v kombinaci s vestou a vhodně barevně zvolenou košilí.

Motylek dřevěný si můžeme posoudit také z pohledu samotného materiálu. Dřevěný motylek má tu výhodu, že je na jednu stranu plastický, na druhou stranu ovšem lehký, takže vás nebude na krku tížit. Dřevěné motylky jsou velmi dobrou náhradou kravaty a budete s nimi originální.

Kožený motýlek ke koženému oblečení

Pokud si zvolíte jako součást outfitu kůži a chystáte se na kulturní nebo společenskou akci, pak nezapomeňte na koženého motýlka. Kožené motýlky se vyznačují vysokou kvalitou a jejich vzhled ocení každý, kdo si uvědomuje plusy přírodní usně. Pánsky kozeny motylek může být samozřejmě skvělým dárkem, pokud je váš manžel, nebo třeba otec elegán a zakládá si na rustikálním vzhledu. Kožené motýlky pro otce, ale také kožené motýlky pro syna určitě nezklamou na Vánoce, nebo při příležitosti narozenin a jubileí. Tak co, rozhodli jste se pro dřevěné pánské motýlky, nebo kožené pánské motýlky?

Další doplňky

Mimo stylových motýlků nabízí Lev salonů také kožené opasky Capone té nejvyšší kvality, kožené peněženky Capone a další kožené doplňky Capone, tedy od výrobce, který je tradiční a zaručuje parádní design, stejně jako odolnost.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply