Dopřejte si punc luxusu

admin

Značka Pierre Cardin je legenda mezi legendami. Výtvory tohoto návrháře upoutaly zraky lidí na celém světě a dodnes okouzlují svou nadčasovostí lidi napříč všemi generacemi. Pierre Cardin – francouzský módní návrhář narozený v Itálii, je známý pro své haute couture geometrické avantgardní návrhy.

Pierre začal navrhovat barevné pánské kravaty, tištěné košile a pánské doplňky. Jeho první kolekce určená pro ženy byla v obchodech v roce 1959 v Printemps v Paříži. Pierre byl vyznamenán v roce 1958, když získal cenu za „Mladý designér“ v Bostonu v USA. Během sedmdesátých let Pierre Cardin představil skupinu nových designérů, jejichž hlavním tvůrčím cílem bylo prozkoumat design zítřka.

Cardin nesoustředil svůj potenciál pouze na oblečení a doplňky. V 70. letech mu jeho již zavedená značka umožnila expandovat do nových oborů. Nábytek Pierre Cardin byl charakterizován futuristickým designem své ochranné známky, kde se tradiční techniky výroby nábytku a lakování snoubily se sci-fi estetikou a výraznou geometrií.

Dodnes kreativita této značky stále směřuje do budoucnosti, Pierre Cardin se řídí jeho osobní filozofií designu, kterou shrnuje takto: „Aby se tvar dostal do života, musí být proporce a linie správné.“

Dnes se značka Pierre Cardin objevuje nejen na oblečení, dámských módních doplňcích, doplňcích do bytu, ale vlastní překvapivě i svou kosmetickou řadu. Ať již od značky Pierre Cardin pořídíte cokoliv, vždy je to velmi netradiční a kvalitní věc s puncem luxusu.

Www.sikorashop.cz vám dokáže zprostředkovat nákup velmi originálních doplňků této slavné návrhářské firmy. Například dámské i pánské peněženky a opasky této značky pomohou dotvořit vaši image.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply