Vzhledem

Víte, kde nakoupit kvalitní pánskou kosmetiku?


Stejně, jako my ženy, i pánové si v posledních letech oblíbili kosmetiku, která je určena jen pro ně. V běžných drogeriích však můžeme najít spoustu takové, která není zdravá, kvalitní, neplní svou funkci tak, jak by měla. To, že jsme utratili opět peníze za pomádu na vlasy či jiný stylingový přípravek, a on přitom nefixuje, nebo vlasy umastí, nám mnohdy zkazí náladu. Tomuto předejdete, když budete nakupovat tam, kde je všechno zboží vyzkoušeno, je na něj spolehnutí a překvapí vás jak funkčností, tak vůní i cenou.

Obchod zaměřen na pány

Tak, jako u nás fungují pánské kadeřnictví, holičství, existují i barber shopy. Tady mohou pánové směle nakupovat vše, co denně potřebují ke svému dokonalému vzhledu. Je tady kosmetika na vousy, vlasy, ale i doplňky a sprchové gely. Ať už váš muž nosí plnovous, knírek, nebo strniště, případně se denně holí do hladka, vyberete mu zde přípravek, který mu péči o zevnějšek ulehčí a navnadí jej vyzkoušet i účes či nový tvar vousů, který zatím neměl.

Nejen pro ženy jsou vlasy korunou krásy

I pánové si díky dnešní módě mohou s vlasy hezky pohrát. Trendy jsou delší vlasy, s nimiž se dají vytvářet zajímavé účesy, ale i kratší vlasy, které hezky rozčepíří, ale přitom je zanechá upravené a zdravé stylingový přípravek. Ocenit by váš drahý mohl třeba hlínu na vlasy. Anebo což takhle pomáda na vlasy? Už dávno neplatí, že každá z nich zanechá vlasy vlhké či mastné. Pomády umí vytvořit dokonalý účes, ať už si přejete, aby vypadal přirozeně, byl mírně lesklý, anebo perfektně držel.

Aby byly vlasy zdravé, je důležité používat kvalitní šampon. Kupříkladu Urtekram šampon tea tree skvěle ošetří pokožku hlavy a díky složení z esenciálních olejů pokožku a vlasy dokonale vyčistí bez dráždění či vysoušení. Vyznačuje se uklidňujícími účinky a vlasům dodá hezkou vůni.

Dokonalé vousy

Pořídit muži můžete i balzám, olej nebo vosk na vousy a mnohé jiné. Pánům se díky nim budou vousy zdravě lesknout, budou jemnější, hezky tvarovatelné a zkrocené po celý den. Některé z nich se dají používat nejen na vousy, ale i vlasy a pokožku.

Překvapte svého milého a kupte mu k narozeninám, Vánocům nebo jen tak novou kvalitní kosmetiku z barber shopu. Budete nadmíru spokojeni, jako mnozí zákazníci před vámi.

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *