Jako ledová královna

Hedy

Jako ledová královna

Začala zima a k ní bezpochyby patří plesová sezóna. Určitě každá žena navštíví aspoň jeden ples, a abyste na plese byli za královnu, tak musíte vědět, co se nosí. Víte, jak se máte nalíčit, abyste byla okouzlující ledová královna plesu?

Královna potřebuje zlato a stříbro

Určitě jste viděli pár pohádek, kde vystupují královny a všechny kolem sebe mají dostatek zlata a stříbra a dokonce i ledová královna. A přesně to je ono! Pokud chcete na plese zazářit, tak byste také měli sáhnout po zlatu a stříbru, avšak tentokrát se jedná o líčení. Trend této zimy jsou zlaté či stříbrné oční stíny. Mnoho žen se sice bojí těchto kombinací, a přitom to vypadá naprosto perfektně. Během chvilky budete vypadat opravdu jako královna, neboť tyto barvy na očích působí opravdu honosně a luxusně.

Barva nebo třpytky?

Koupit si oční stíny v barvách zlata či stříbra opravdu nebude problém. Můžete jednoduše na oči jemně nanést tyto odstíny, ale nebojte se ani třpytek.  Jsou sice mnohem výraznější, avšak díky tomu upoutáte na své krásné oči. A v případě, že třpytivé oční stíny zkombinujete pouze ze řasenkou a nebudete přidávat další zbytečné prvky, budete opravdovou královnou plesu.

Pozor na doplňky

Je úplně jedno, zda zvolíte zlaté či stříbrné oční stíny, neboť obě tyto barvy patří k letošním hitům. Avšak musíte myslet na celkový vzhled, protože líčení musí ladit s doplňky. To znamená, že pokud si vezmete stříbrné boty a stříbrnou kabelku, tak nesmíte na oči nanést zlaté stíny, neboť jsou opravdu výrazné a s kombinací by se bily. Ovšem když budete mít jednoduché šaty a k nim přidáte krásné zlaté šperky a zlaté oční stíny, tak i z jednoduchých šatů uděláte nádherný moderní kousek. Stačí jen maličko a budete opravdu dokonalá.

Třpytky na těle, ne!

Pár let bylo také hitem dát si třpytky zlata či stříbra na tělo. Někdo je nanášel přímo na obličej, v oblasti tváří. Jiné ženy těmito třpytky zdobily jejich dekolt, ramena či odhalená záda. Pravdou je, že byly doby, kdy tento prvek byl opravdu moderním, avšak dnes tomu odzvonilo. V případě, že vám ještě nějaké třpytky z této doby zbyly, můžete je přece jen použít, ale opravdu jen jako oční stíny. Sice jsou jemné, avšak na očích udělají více užitku, než kdekoliv na těle.

Rudou rtěnku odložte

Myslete na to, že oční stínky v tomto provedení jsou opravdu výrazné, a proto je nebezpečné je kombinovat s něčím výrazným, jako je například rudá rtěnka. Naopak může to působit nevkusně. Ideální je zvolit už nějakou velice jemnou rtěnku anebo jen lesk na rty, který bude nenápadný. Stejně tak byste to neměli přehánět s líčením tváří či dokonce obočí, vzhledem k tomu, že vaše oči budou opravdu výrazné, vyžaduje se, aby zbytek obličeje byl decentní a jemný.

Každá žena může být královnou plesu, jen musí vědět, co si má obléct a jak se správně nalíčit. Letos bude v líčení vévodit zlatá a stříbrná.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply