Eliminujte nedostatky vaší postavy s pomocí zeštíhlujících šatů

Hedy

Eliminujte nedostatky vaší postavy s pomocí zeštíhlujících šatů

Chystáte-li se na nějakou důležitou akci, společenský večírek, nebo jinou významnou událost, jistě budete chtít vypadat reprezentativně a dokonale.

Možná se už od Nového roku pokoušíte zhubnout kila, které většina žen v zimě nabere, ale už teď víte, že za pár týdnů, kdy se koná svatba vaší kamarádky, nebude váha ukazovat tolik, kolik jste si přála. Právě zeštíhlující šaty vám dopomohou k tomu, abyste vypadala dokonale, i když jste nestihla splnit své očekávání.

K čemu všemu se zeštíhlující šaty hodí

Tento důmyslně vymyšlený kousek oblečení můžete využít nejen jako šaty, ale stejně dobře poslouží i jako zpevňující zeštíhlující prádlo pod jiné šaty. Jsou krásně splývavé, nemají švy a zapínání, nehrozí viditelné hrbolky, nebo bouličky. Nikdo si nevšimne, že je máte, pokud na ně nepoukážete a nebudete se jimi chlubit.

Kvalitní materiál zdokonalí postavu všem ženám

Protože materiál tvoří 89% nylon a 11% elastan, jsou elastické a přitom pevné. Spolehlivě pomůžou jako zeštíhlující šaty pro plnoštíhlé, ale také zpevnit zadečky, břicha i stehna všem ženám po porodu, po operacích, plastických úpravách, nebo ženám s ochablým svalstvem. Hezky zpevnit umí i poprsí, vytvarují jej a nadzvednou. To bude odměnou ženám, které léta kojily své děti, ale i těm, kterým prsa prostě už tak hezky nedrží.

Vyrábí se ve dvou velikostech – S/M,  L/XL a taktéž ve dvou barevných variantách – černé a béžové. Prodyšný materiál zajišťuje pohodlné nošení po celý den.

K zeštíhlujícícm šatům Lipodress lze jednoduše připevnit i ramínka, budete-li chtít a tak si model obměnit.

Spokojený zákazník je to nejdůležitější

Objednáte-li si zeštíhlující šaty, jako dárek k nim nyní dostanete bezešvé legíny se sauna efektem. Opticky zeštíhlují, díky bezešvému materiálu je opět možné nosit je pod oblečení a nechybí jim elastičnost.

Všechno zboží má standardní záruku spokojenosti, můžete jej díky tomu bez udání důvodů do dvou týdnů vrátit.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply