Petra Balvínová

Hedy

Petra Balvínová

Jednou z výrazných postav dnešní české módy je Petra Balvínová, sympatická blondýnka, která řadu let pracovala jako módní redaktorka a sama vybudovala vlastní značku.

Autor obrázku: Apparel oasap

Móda ji zajímá od mala

Již od mladých let byla tak trochu blázen do módy a občas si i pod lavicí na základní škole něco načmárala. Proto nebyl žádný div, když se vydala studovat střední odbornou školu textilní v Liberci a poté se ihned vrhnula do navrhování oděvů. Zkoumala i látky a vytvářela nové.

Kalhoty s volánky

Do historie módy se nezapomenutelně zapsala svými kalhotami s volánky vzadu, inspirující kdysi velice oblíbený „honzík“. Vytváří modely, které dodávají každé ženě pořádnou kuráž a důležitý sexappeal. Její motto zní dělat šaty pro ženu, po které se každý muž otočí a bude bezmezně toužit a ostatní ženy ji budou nenávidět.

Upřednostnit ženskou krásu

Nadčasová drzost, odhodlání a potenciál ji rozhodně nechybí. Nebojí se riskovat a na přehlídkách se umí prosadit. Rukávům dodala nabírání, čímž opticky zúží pas každé ženy. Skládané náprsenky zas zvětší bujné poprsí a zvýrazní tak ženskost. Modely doplňuje prvky, jako jsou řetízky, výšivky, mašličky a korálky. Umí zaujmout a prodat se. Každá žena přece touží být obdivována a to jim Petra dodává.

Módní redaktorka

Ve své dosavadní kariéře pracovala také jako módní redaktorka pro české noviny, ale pouze externě. Plná práce redaktory ji zasáhla až v roce 1999, kdy psala pro časopisy Žena a život, Katka, Květy, Svět ženy, Esquire, Style, Beau Monde aj.

Autor obrázku: Art Comments

Kostýmy pro natáčení

Pracovala také v České televizi a navrhovala kostýmy pro vystoupení a natáčení jednotlivých pořadů, jako třeba Pošta pro Tebe, Špona a další. Byla členkou módní redakce pořadu „Vypadáš skvěle“ a v té době napsala i stejnojmennou knihu.

Vlastní značka

V roce 2006 zakládá vlastní značku tIQe (čte se IQ tyqe) a plně se věnuje tvorbě a navrhování oblečení. Pořád se drží stylu sexappeal na prvním místě a nezapomene dodat potřebné sebevědomí i šedé myšce, sedící v koutě.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply