Jaké basic kousky nesmí chybět ve vašem šatníku?

Hedy

Jaké basic kousky nesmí chybět ve vašem šatníku?

Módní trendy přicházejí a zase odcházejí, ale některé basic kousky jsou věčné. Můžete si být jisti, že nic z níže uvedeného seznamu jen tak z módy nevyjde. Jsou to základní stavební kameny, z nichž postavíte dokonalý outfit. Ať už se začínáte vybavovat v novém bytě od začátku, nebo jen chcete oživit svůj zastaralý šatník, čtěte dál.E6553-58

Jasně že jako žena nikdy nebudete mít co na sebe, i když vám bude šatník přetékat. Ale tyhle kousky určitě dobře napomůžou šanci, že nakonec vylovíte něco na sebe, co bude vypadat k světu.

Trička, bez nichž se neobejdete

Naprostou nutností je bílé tričko. Nic klasičtějšího už nevymyslíte. Nejlepší je mít jedno s krátkým rukávem a jedno s dlouhým. Když ho doplníte pěkným náhrdelníkem, polovina outfitu je hned na světě. A podobně funguje bílá košile, která je rovněž důležitá.

Další nezbytností jsou dámská tílka všech druhů. Varianty na ramínka se dají nosit pod spoustu volnějších triček nebo košil, v létě je unosíte jen tak, v zimě mohou naopak sloužit jako spodní vrstva na zahřátí.

Kalhoty pro každou příležitost

Tady je seznam poměrně krátký, protože móda kalhot se neustále mění. Jediným kouskem, který nestárne, jsou skinny jeans.

Zbytek outfitu

Pak je samozřejmě i několik dalších kousků, které vám nesmějí chybět. Nesmrtelné jsou svetříky, pouzdrové sukně, kožené bundičky a zavinovací šaty, které mimochodem skvěle ukryjí pár nedokonalostí na postavě.

Z doplňků bychom mohli jmenovat černé lodičky, malou kabelku přes rameno, výrazné hodinky a kotníčkové botky.

Chybí nám v seznamu něco? Co myslíte?

Existují podobné basic kousky pro muže?

Pochopitelně. A některé jsou navíc úplně totožné. Například bílé tričko nebo pánská tílka by v mužském šatníku také neměla chybět.

Podívejte se do e-shopu xfer.cz, kde mají basic kousků dostatek. Berte ohled hlavně na to, že základní součásti šatníků by měly být z příjemného materiálu a bez nápisů, které by zkazily celkový efekt. Basic kousky jsou jednoduché a čisté. Právě díky tomu se dají tak dobře kombinovat.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply