Oblečením

Začíná být zima, honem pro kabát

Začíná být zima, honem pro kabát

Blíží se nám chladné dny. Už teď je po ránu či večer poměrně zima, a tak přemýšlíme, zda máme pomalu vytahovat kabáty. Rozhodně ano, protože už je doba kabátu, pozor na to, aby byl ten váš starý kabát stále trendy.

Barevný už od minule

V případě, že jste si minulý rok koupili nějaký barevný kabát, tak jste rozhodně neprohloupili, protože tento kabát klidně můžete vytáhnout i letos, neboť barvy jsou stále v kurzu. Je jedno, zda máte v šatníku schovaný červený, oranžový či žlutý. Všechny barvy, které vás i v zimě dokážou rozzářit, mají jedničku. Ale potom pozor na to, abyste je správně zkombinovali. Někdy je už obtížné najít vhodné oblečení, když váš kabát je tak výrazné barvy. Každopádně pokud se budete držet temných a jednobarevných kalhot, tak tím nic nepokazíte.

Není to kabát po babičce?

Pokud se ve vašich skříních někde vzadu skrývá ještě starý kabát, který připomíná generaci vašich babiček, tak z něj otřepte prach a rychle do ulic. Právě kostkované kabáty, které barvou i střihem připomínají léta dávno zapomenutá, se opět vracejí do módy. A zde platí pravidlo, že někdy je opravdu lepší schovávat i starší kousky, protože nikdy nevíte, kdy se to opět stane trendy. V případě, že zvolíte tento typ kabátu, je dobré jej něčím oživit. Vkusně vypadají právě barevné kabelky či nízké kotníčkové boty. Nemusíte mít hned výrazné barvy, vezměte si nějakou inspiraci z kostek na kabátu, například se zde často objevuje temně vínová, a pokud si k tomu pořídíte ve stejné barvě kabelku a boty, nemůžete nevypadat dobře.

Kabát anebo pláštěnka? Obojí!

Teď máme venku spíše dny, kdy je sice chladno, ale do toho nám ještě prší. Bohužel většina kabátů je z materiálů, které nám po čase promoknou, a proto si raději ráno vytáhneme bundu, než kabát. Pokud je to i váš případ, tak byste rozhodně měli vyzkoušet nový trendy kousek, což je kabát, který tak trochu materiálem připomíná pláštěnku. Pro některé je to igelit, který není vhodný do společnosti, pro jiné je to naprosto výborný a praktický kousek. Takže pohledy se výrazně liší. Ať už se vám líbí nebo ne, tak je trendem letošní zimy a pokud se bojíte deště, klidně si jej na sebe oblékněte.

Jako poslušný vojáček

Každým rokem se musí objevit kabát, který má pánský prvek a ani letos tomu není jinak. Dlouhý rovný pánský střih je sice zase trendy, ale daleko více mu konkuruje kabát, který připomíná uniformu nějakého vojáka či policisty. Jedná se o temný kabát, který má specifické knoflíky a díky nim připomíná právě jednu z uniforem. Ovšem, když jej uvidíte na nějaké ženě, rozhodně si řeknete, že jí to sluší, protože oblečený vypadá opravdu elegantně a vkusně. Ale i s tímto kabátkem může být obtížná kombinace kalhot a bot. Ale zkušené ženy s tím rozhodně poradí, nemusíte se bát klidně i vzít kotníčkové boty v pánském stylu. Rozbijte to sexy kalhoty a máte vystaráno.

Každým rokem je trendy něco jiného, ovšem letos je to opravdu různorodé, a tak si snad každé žena vybere, kabátek, který bude moderní.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *