Na jaře přilétají ptáčci

Hedy

Na jaře přilétají ptáčci

Máme tu jaro, a když si přes den otevřeme okno někde mimo město a zaposloucháme se, tak uslyšíme ptáčky, jak krásně zpívají. Právě rozkvetlé květiny, teplé počasí i zpívající ptáčci jsou nositeli jara. Jestli chcete být letos na jaře vkusně oblečená, pak zvolte něco, kde je symbol jara krásně vidět, co takhle ptáčci?

Jemný detail

Ptáček je krásným symbolem a my ho můžeme mít na sobě v mnoha podobách. V případě, že chcete jen nějaký jemný detail, na kterém bude motiv ptáčka, pak můžete zvolit například hodinky, ptáček může poletovat namísto vteřinové ručičky anebo může být na pozadí hodinek. Stejně tak je jemným doplňkem náhrdelník, na kterém můžete mít ptáčka pověšeného v podobě vkusného přívěšku. Určitě se najdou i nějaké nenápadné a jemné náušnice, na kterých bude ptáček.

Ptáček v hlavní roli

V případě, že jste si motiv ptáčka oblíbili, můžete ho nechat vidět na svém oblečení. Klidně vám může ptáček poletovat na tričku, halence a velice dobře vypadají i lehce šaty, na kterých jsou právě tato okřídlená zvířátka. Někdy jsou i šaty, na kterých nejsou úplně ptáčci, ale pouze třeba pírka, což také vypadá pěkně a ve všech to vyvolává onen motiv připomínající jaro. Velkou výhodou je, že ptáček může být pojat jakkoliv. Takže klidně můžete mít orla přes celá záda, ale stejně tak si můžete dovolit jen malé tvary, které zdálky mohou připomínat třeba letící racky a podobně.

Ptáček na doplňcích

Samozřejmě, že nemusíte mít tohoto tvora přímo na oblečení, naopak velice pěkně vypadají i doplňky. Mít malého ptáčka třeba na kabelce či botách je opravu pěkné a svěží a do tohoto počasí se to krásně hodí. Jen musíte být velice opatrné, protože na mnoha botách i kabelkách jsou různé nášivky a zažehlené obrázky, které mnohdy působí až kýčovitě.

Kolik ptáčků zpívá?

Na zahradě klidně můžete slyšet zpívat několik ptáčků najednou a někdy je to opravdu kouzelný orchestr, avšak co se týče módy, tak vždy bude stačit pouze jeden ptáček. To neznamená, že si nemůžete koupit tričko anebo šaty, kde je více ptáčků, ale naopak je tím myšleno, že pokud máte motiv ptáčka už třeba na tričku či šatech, tak ho znovu neopakujte na žádném kousku oblečení a ani na doplňcích. Je to tak výrazný prvek, že by se neměl potkávat častěji.

Papoušci mohou být

Klidně se můžete odvázat a klidně být trochu extravagantní, takže si klidně vezměte papoušky. Ovšem je důležité, abyste pak vy samy nevypadaly jako papoušci, a proto byste si měly dávat pozor na správnou kombinaci. V případě, že si vezmete jakýkoliv motiv ptáčka, měli byste si k tomu vzít raději jednobarevné kousky, abyste motiv ptáčka nepřebily ještě něčím jiným.

Na jaře zpívají ptáčci, tak nechte i vy rozzpívat vaše oblečení, aby bylo svěží a jarní.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply