Staňte se královnou plesů

Hedy

Staňte se královnou plesů

Na období plesů, večírků a oslav se musíte náležitě připravit. Na výběr máte spousty možností, jaké plesové šaty zvolit. Rozhodli jsme se, že vám nachystáme alespoň malou inspiraci, pokud nevíte, co na sebe.

V první řadě je nutné promyslet, jaké šaty si chcete vzít na sebe. Poté následuje výběr vhodných doplňků tak, aby vše krásně ladilo. Nejvíc v kurzu je stále černá barva, jedná se o nesmrtelnou klasiku. Oblíbená je zejména proto, že se dá velmi dobře kombinovat s jinými barvami a navíc dokáže opticky ubrat pár kil. Když pro černé šaty sáhnete, určitě to nebude chyba, ale vyzkoušet můžete tentokrát i něco jiného a zvolit veselejší barvy.

Růžová je trendy

Růžová sluší blondýnkám, brunetkám a klidně i rusovláskám. Vždy záleží na konkrétním odstínu. K těmto šatům musíte vybírat pečlivě vhodné doplňky, aby váš vzhled nebyl přeplácaný. Jestliže nechcete oblékat křiklavé tóny, zkuste moderní vínovou a všechny její odstíny.

V kurzu jsou dlouhé šaty a ostudu v nich neuděláte na žádné společenské akci. Jestliže máte krásnou postavu, zvýrazněte ji kratším střihem šatů, ne mini. Ideálně by délka měla dosahovat do půlky stehen a nejlépe nad kolena. Nepřehlédnutelná budete v šatech s flitry.

Klasika v podobě černých šatů bude úžasná s krajkovým zdobením. Jedná se o velmi moderní styl, který se dá nosit takřka na všech kouscích oděvu. Šaty s krajkou vám dodají punc dokonalé elegantní dámy.

Doplňky jsou důležité

Samozřejmě nesmíme zapomenout na boty, psaníčka a doplňky. Není nezbytně nutné mít barevné sladěnou kabelku s botami, ale rozhodně by spolu měly doplňky alespoň korespondovat. V poslední době se často používá kombinace zlata a stříbra či jinými kovy.

I když třeba venku mrzne a vy byste nejraději šla na ples v kozačkách, pamatujte, že nejpozději v šatně před plesovým sálem je musíte přezout do krásných lodiček. Na ples prostě patří subtilní lodičky či sandálky. Už víte, co na sebe? Pak spěchejte nakupovat krásné šaty, ozdoby a boty do obchodu s oděvy nebo zkuste e-shop s módou, jako je butik Radost.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply