Plesová sezóna je tu

Hedy

Plesová sezóna je tu

Blíží se plesová sezóna a s ní jsou spojené šaty, obleky, společenská obuv, líčení a netradiční účes. Dámy chtějí vypadat co nejpůvabněji a být za hvězdy a pánové se vedle svých milých chtějí cítit dobře. Proto investujeme nemalé peníze do šatů, šperků, doplňků a účesů. Šaty by rozhodně měli být společenské a čím jsou delší, tím jsou lepší. Dlouhé róby jsou tím, čím na plese oslníte. Nemusíte mít zrovna róbu od návrháře, ale sehnat se dají samozřejmě i levnější kousky. Často si dámy nechávají šaty šít na míru a sami si řeknou, jakou představu o nich mají. Pokud ale nechtějí investovat peníze do šatů, tak mají možnost si je i vypůjčit. Pokud vědí, že je využijí pouze jednou a nebudou chodit z plesu na ples, tak se jim tento fakt určitě vyplatí.

schenzai / Pixabay

Boty by měli být u dam uzavřené a rozhodně není vhodné chodit na boso, protože to je vyloženě vrchol neslušnosti. Boty a šaty by spolu měli ladit. To samé pak platí o psaníčku. To by vždy mělo být jen malé a úzké a žena by v něm měla mít opravdu jen nezbytnosti. Určitě do něj nedávejte hodně věcí, aby nebylo nabité k prasknutí. Další kapitolou je samotný make-up. Ten by měl být jiný, než žena obvykle nosí. Měl by být samozřejmě výraznější a může být doplněn i třpytkami, nebo netradičními prvky. Klidně se nechte na ples nalíčit od vizážistky.

To samé potom platí o vlasech. Vlasy se nosí různě zvlněné, vyčesané do drdolu a většinou jde o účesy velmi těžké, které sami doma jen tak nezvládnete, proto se můžete obrátit na kadeřnici a nechat jí vytvořit vám na hlavě zajímavý účes. Šperky, které si na ples vezmete, by měly být výrazné a blýskavé. Nekombinujte je nikdy s vašimi šperky, které máte na denní nošení. Všechny své šperky na ples sundejte a použijte pouze ty, které jsou určené na výjimečné situace, mezi které ples rozhodně patří.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply