Udělejte radost svému partnerovi! Pořiďte mu krásné a kvalitní oblečení.

Hedy

Udělejte radost svému partnerovi! Pořiďte mu krásné a kvalitní oblečení.

Jaro se blíží a tak bychom měli myslet na nové kousky oblečení, ve kterém přivítáme první teplé dny. Nejen my, ženy, ale i muži se rádi cítí dobře, příjemně a žádaně a k tomu jim mimo hezkého účesu, vůně a čisté, nové obuvi dopomůže také padnoucí módní outfit. Chcete-li, aby váš muž vypadal dokonale, navštivte internetové stránky e-shopu Dstreet.cz a vyberte mu tredny kousky, které se budou líbit vám, jemu a všem, kdo jej v nich uvidí!

Svetry a mikiny hrají prim

Teplo nám za pár dnů dovolí odložit teplé zimní kabáty, které rádi vyměníme za vesty, lehčí bundy či kabáty. Není nic hezčího, než když pod jarní vestu oblékne muž hezkou mikinu či svetr v zajímavé barvě nebo s neokoukaným vzorem. Pod vestu se navíc hodí jak mikiny a svetry s kapucí, tak bez ní.

Pánské mikiny v mnoha netradičních a propracovaných provedeních najdete právě v e-shopu Dstreet.cz. Nechybí tady jak decentní modely, tak ty, které jsou okořeněny zipy v různých barvách, způsobu jejich našití či nápadným potiskem. Jejich tvar myslí na to, aby se v nich pánové cítili dobře a aby v nich vynikli i jejich hezká, mužná těla.

Kupříkladu mikina s kapucí bx0583 je toho hezkým důkazem. Barevné provedení se hodí jak k hnědým, bílým, tak černým i modrým riflím.

Jestliže je váš drahý jistější v elegantnější módě, volte mezi svetry! Ať už sáhnete po některém s plastickým vzorem, doplněný zajímavým zapínáním nebo hladký, nenápadný a decentní, bude vašemu partnerovi jistě slušet. Ostatně kvalitní svetr z příjemného materiálu by neměl chybět ve skříni žádného moderního muže.

I tady si můžeme pro příklad uvést některý dokonalý model. Právě takovým je kupříkladu svetr wx0521. Je vyroben z akrylu a vlny, takže o pohodlí a teplo nebude rozhodně nouze! Krk zahřeje a zároveň zajímavě působí ozdobný límeček.

Elegán ukrytý v každé generaci

Je jedno, je-li váš přítel či manžel mladý nebo starší, košile i saka udělají hezkého každého z nich. Pokud se muž oblékne např. do bílé košile s ozdobným lemováním a navrch zvolí moderní sako, bude působit mladě a dokonale zároveň. K této kombinace se navíc hodí jak rifle, tak elegantní kalhoty, jde tedy o velmi univerzální složení outfitu. I na tento druh oblečení Dstreet.cz myslí! Pánské košile i saka můžete volit z mnoha kombinací barev a stylů.

Do jarních dnů se jistě hodí i pánské kabáty, které lze navrstvit ještě na saka. Ranní mlhy nebo mrholení tak nic neohrozí žádnou schůzku nebo sváteční procházku městem.

Velmi příjemnou zprávou je, že ve zmiňovaném e-shopu můžete nakoupit nejen svému partnerovi, ale i sobě! Dámská móda zde nechybí a nakoupíte-li za více než 2 000 Kč, nebudete platit žádné poštovné!

Dopřejte svému muži i sobě trendy jarní oblečení a těšte se na jaro!

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply