Čistič pleti Clarisonic 4Beauty

Hedy

Čistič pleti Clarisonic 4Beauty

Chcete mít krásnou a zdravou pleť a to klidně i v pozdějším věku? Tak se o ni naučte správně pečovat, protože to je základ toho, jak krásné pleti docílit snadno a rychle a hlavně s vysokým efektem. Čistič pleti Clarisonic 4Beuaty je vhodný pro všechny typy pleti, tudíž jej lze používat v jakémkoliv věku. Čištění pleti je základ, a proto by se tato část péče neměla rozhodně podceňovat. Díky přístroji se vaše pokožka velice zjemní a získá pružnost a vitalitu, která je pro mladistvý vzhled tolik důležitá. Rozdíl uvidíte na první pohled.

Po použití preparátu pak vaše pleť přijme o 61% více vitamínu C, který se nachází v krému a to jak denním, tak i nočním. Proto vaše pokožka bude vypadat zdravěji a to o celých 90%. Preparát lze zakoupit v barvě modré i růžové.

Není vhodný pouze pro ženy, ale použít jej mohou i muži. Péče o pleť již není jen ženská záležitost, ale i muži by měli umět o svou pleť dobře pečovat. Samozřejmě by měli mít jiný druh kosmetiky než ženy. Tento přístroj je oblíbený po celém světe. Vaši pokožku dokonale prokrví, vyživí a dokonce i hydratuje. Na přístroji je možno nastavit dvě rychlosti.

Pokud budete čistit vaši pleť tímto přístrojem, bude mytí vašeho obličeje 6x účinnější. Nemusíte se bát toho, že by takovéto čištění bylo nepříjemné, protože kartáčky jsou velmi jemné. Přístroj působí hluboko pod povrchem a funguje mnohem lépe než samotný peeling. Pokud se chcete intenzivněji opálit, pak si vyčistěte pleť právě tímto přístrojem, naneste opalovací krém a vystavte svůj obličej slunci. Uvidíte, jak bude vaše opálení intenzivnější. Přístroj lze použít i předtím, než na pleť nanesete pleťovou masku, protože tím zintenzivníte její účinek. Vyčistěte vaši pokožku dokonale.

Přístroj se pohybuje cenově okolo 2 000 Kč. Výsledky jsou ale k nezaplacení.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply