Jak se správně odličovat

Hedy

Jak se správně odličovat

Odličování je velice důležité a je potřeba mu věnovat nejen správnou péči, ale také přípravky.

Jak poznat co je pro vás to nejlepší?

Každá máme jinou pleť a přípravků na trhu je opravdu mnoho a tak je třeba si umět vybrat ten nejlepší pro vás. Odličovat bychom se měly jak ráno, tak večer. Večer od líčidel a ráno od nočního krému, abychom na pleť mohly nanést krém denní a opět znovu líčidla. Odličovat by se měla každá žena a to i ta, která make-up nepoužívá. Odličujeme se proto, že si pleť čistíme a sundáváme z ní nečistoty, které se během dne na pleti usadí.

Pokud máte mastnou pleť, trpíte na akné a na černé tečky, sáhněte raději po gelu, na kterém je napsáno purifiant, gel si totiž dokáže poradit nejlépe s mastnotou a umí ji dokonale odstranit. Chcete-li pleť vyčistit snadno a rychle, tak použijte čistící pěnu. Výhodou je, že odstraníte z pleti nečistoty snadno a rychle. Pěny nedávejte na oční okolí. Na oči používejte speciální odličovací přípravky, které jsou k tomu určené. Obrovskou výhodu zaznamenaly odličovací ubrousky, kterými se také skvěle odlíčíte a jsou i nejlepšími pomocníky na cesty. Ubrouskem odlíčíte jak pleť, tak i oči.

Micerální voda je opravdu velmi oblíbený přípravek, který přináší skutečný boom. Je velmi jednoduché ji používat. Odlíčíte se snadno s vatovým tamponkem, není třeba nic smývat ani jinak odstraňovat a je vhodná pro všechny typy pleti, tudíž i pro pleť citlivou. S micerální vodou odlíčíte i oči.

Nejčastější způsob odlíčení je pomocí mléka a tonika. Mléko naneseme na pleť na tamponku a tonikem jej očistíme. Vhodné je vybrat si pro vaši pleť správné přípravky. Musíte vědět, je-li vaše pleť mastná, suchá, nebo citlivá a podle toho vybrat přípravky. Pokud si typem pleti nejste až tak jistá, tak poproste o diagnostiku pleti kosmetičku, nebo se poraďte s prodavačkou v obchodě, která by tomu taktéž měla rozumět.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply