Jak umocnit svou krásnu, ženskost a jedinečnost – 1. část

Hedy

Jak umocnit svou krásnu, ženskost a jedinečnost – 1. část

Pokud toužíš po mladistvém vzhledu, existuje několik typů, jak to ovlivnit.

1. Procvičování a posilování

Posilování je zdravé, ale nic by se nemělo přehánět. Posilovat můžeš i obličej a tím mu pomůžeš k mladistvějšímu vzhledu. Upevníš kontury obličeje a buňky se budou regenerovat mnohem více. Stačí jednoduchý cvik – opakovat písmena x, o, u – tím svaly nejlépe procvičíš. Vyslovuj písmena důkladně a zřetelně, nejlépe patnáctkrát za sebou a několikrát denně. Protáhneš tím hezky obličej!

2. Krémy s UV faktorem

Mnoho lidí se chrání před sluníčkem pouze v létě, někteří jen na dovolené. Měla by ses chránit ale po celý rok a to i ve městě. UV záření totiž dost podstatně podporuje stárnutí, krém s UV faktorem tomu můžeš zabránit.

3. Rozjasnění

Autor obrázku: ookikioo

Pokud tvé pleti pořád něco chybí, nějaká ta šťáva, život, zkus použít tvářenku. Ne nadarmo se jí říká zdravíčko. Stačí ji trochu nanést na vrcholek lícních kostí kulatým štětcem, v případě krémové si bohatě postačíš s prsty. Pokud žádnou tvářenku nevlastníš, můžeš použít i rtěnku, kterou pečlivě rozmažeš do ztracena. Dej pozor ale na barvu.

Obličej můžeš konturovat i jinými vychytávkami – rozjasňovačem či bronzerem.

4. Spěte sladce

Usínejte nejlépe dvě až tři hodiny před půlnocí, minuty naspané do dvanácti jsou totiž pro krásu a zdraví nejprospěšnější. Abyste spala opravdu dobře, ložnice by měla být vyvětraná, čistá a směřující na východ. Postel ideálně s hlavou na sever, protože podél osy sever-jih se šíří magnetické silové pole, což má příznivý vliv na lidský organismus.

5. Užijte si masáž obličeje

Objednejte se na liftingovou či hydratační obličejovou masáž: uvolní se při ní svaly ve tváři, vyhladí vrásky, pleť se krásně vypne, zjemní a projasní. Navíc se vám rozproudí krev v obličeji, čímž se kůže začne automaticky regenerovat.

6. Odfrkněte si

Vyzkoušejte jednoduchý trik na uvolnění nosoretních rýh. Nadechněte se a skrz povolené rty vypusťte vzduch z plic, jako byste předváděla koně, když si chce „odfrknout“. Z úst vám vyjde zvuk připomínající prrrrrrrr, který nevytváříte hlasivkami, nýbrž chvějícími se rty. Cvičení bude účinné, pokud ho budete opakovat čtyřikrát po sobě i několikrát denně.

7. Milujte se

Autor obrázku: Dan Queiroz

Taky vás už tolikrát po promilované noci kolegyně v práci chválily, jak vypadáte odpočatě a svěže? Probdělá noc plná lásky často zapůsobí na pleť lépe než kosmetická taštička plná líčidel. Při milování se vám totiž příjemně rozproudí krev, získáte zdravou barvu, uvolníte se a působíte mnohem čerstvějším dojmem. Zároveň vám tato noční aktivita zvedne náladu i sebevědomí. Sex umí rozzářit i váš pohled, což opět pozitivně ovlivňuje mladistvý vzhled.

8. Vsaďte na peptidy

Která omlazující látka je v krému nejlepší? Každá pleť sice potřebuje něco jiného, studie ale ukazují, že pozornost si zaslouží peptidy, tělu vlastní bílkoviny, které buňkám signalizují, že mají zahájit regenerační proces.

Zatímco při používání přípravků s retinolem je třeba dbát na aplikaci vyšších ochranných faktorů, protože vitamin A kůži oslabuje, peptidy pokožku posilují a vyživují.

Mezi novinky patří třeba péče Master Caviar od Juveny. Noční krém Master Caviar Night Cream, Juvena, 50 ml, 6.090 Kč, kromě peptidů rozmazlí vaši pleť i kaviárem a udrží ji vláčnou, pružnou a zářivou.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply