Dlouhé řasy snadno a bezpečně

Lucka

Dlouhé řasy snadno a bezpečně

Není hezčí pocit, než když žena zaujme na první pohled a hned při vstupu do místnosti na ni všichni koukají. Dočká-li se navíc také nějaké pochvaly, je to určitě překrásný zážitek. Okouzlit prvním dojmem se dá všelijak a jednou z možností jsou i výrazné oči. Kromě černých linek a množství řasenky se dá stejného efektu docílit také hustými a dlouhými řasy.

Možnosti, jak prodloužit řasy

Existuje hned několik možností a způsobů, jak prodloužit řasy tak, aby byly husté a hned na první pohled zaujali Vaši pozornost. Můžete si nechat předepsat speciální kapky u očního lékaře, ovšem zde může nastat první problém, protože lásky obsažené v těchto kapkách nemusí sednout každému.
Další adekvátní náhradou jsou umělé řasy nebo větší množství řasenky. Oba tyto způsoby jsou ale již na první pohled poznat a jenom tím imitujete, že máte dlouho a husté řasy.
Mnohem lepší způsob než něco předstírat, je si husté a dlouhé řasy tzv. “vypěstovat“. Samozřejmě k tomu budete něco potřebovat, ale efekt je zaručený. Na trhu se objevilo několik vyživovacích řasenek, které po určitém časovém úseku používání znásobí objem Vašich řas. Tento přípravek nese název Renokin Lash Lash. Samozřejmě, že je možné koupit i další přípravek.

Renokin Lash Lash

Tento přípravek zařídí, že budou Vaše řasy hustší a delší, než kdy byly. Vše, co k tomu budete potřebovat je zmiňovaný přípravek a troška té trpělivosti. Výsledek se totiž neobjeví ihned, ale až po nějakém čase používání.
Přípravek stačí nanášet na řasy 1x denně a vždy je nutno začít od kořínků. Doporučuji to provádět na noc před spaním, kdy mají řasy dostatek klidu a účinek tak bude větší. První týdny nebudete pozorovat žádné změny, ale buďte trpělivý. První výsledky se dostaví již po 4 týdnech a doporučuje se používat přípravek 12 týdnů, kdy již bude efekt viditelný na první pohled.
Nejlepší je ukázat výsledek na fotce a proto se můžete níže podívat na výsledek testu.

Zdroj obrázků: Medaprex.cz

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply